Od trzech miesięcy boli mnie i piecze pęcherz, mam ciągłe parcia, nocne wstawanie do dwóch ra

2 odpowiedzi
Od trzech miesięcy boli mnie i piecze pęcherz, mam ciągłe parcia, nocne wstawanie do dwóch razy.
Ból i pieczenie w początkowej fazie oddawania moczu, czasami strumień jest wąski i skąpy, innym razem normalny.
Odczuwam ból, tak jakby kłucie prącia zwłaszcza w żołędzi wzmagający się przy jego ugniataniu.
Prącie jest większe niż zazwyczaj w spoczynku, mam wyraźnie powiększony żołądź, nie do końca jest w zupełnym spoczynku.
Boli mnie również kręgosłup na zmianę z pęcherzem i ogólnie dolna część miednicy.
Robiłem USG brzucha, posiew moczu, mocz ogólny..... CRP <0,60 PSA 0.87 OB 5 Kiła ujemny
Jedynie ciężar właściwy moczu jest za niski 1.009 i w drugim badaniu 1.011, poza tym drobne zwapnienia w jednej nerce i zwapnienia w prostacie.
Prostata nie powiększona 27x37x30
Posiew moczu wynik ujemny <10^3
Ogólny lekarz zalecił picie 3 litrów wody i dał tabletki na sikanie.....urolog przepisał Dexak i Skudex . Jednak z uwagi na problemy z jelitami zaprzestałem je brać po kilku dawkach.
Objawy ciągle mam takie same i nie ustępują.
Do jakiego lekarza najlepiej zgłosić się o pomoc i jakie badanie przeprowadzić w swoim zakresie?
Szanowny Panie, w jakim Pan jest wieku? Do rozważenia pozostaje konsultacja ortopedyczna z uwagi na bóle które Pan opisuje. Do rozważenia pozostaje wykonanie badania urodynamicznego że strony urologicznej.
Sugeruję wizytę: Badanie urodynamiczne - 700 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

sugeruję porozmawiać z lekarzem rodzinnym, ten zapewne pokieruje do urologa