Od trzech tygodni męczy mnie dziwne uczucie przeszkody w gardle( w przełyku) . Przez to uczycie cały

1 odpowiedzi
Od trzech tygodni męczy mnie dziwne uczucie przeszkody w gardle( w przełyku) . Przez to uczycie cały czas wywołuję odbijanie bo mam wrażenie ze gdy tak zrobię ta przeszkoda „wyjdzie” . Ale na tym etapie to jak już mi się odbije to jest to z treścią żołądkowa . Przez pewnie czas miałam wrażenie ze to flegma zalega mi w przełyku . Czułam jak spływa mi wydzielina po tylnej części gardła , przez co cały czas przełykam ślinę . Teraz zastanawiam się czy to nie refluks . Ta gula w gardle pojawia się po godzinie od wstania z łóżka i towarzyszy mi przez cały czas . Każdego dnia ... wykończy mnie to psychicznie . Fizycznie czuje tylko dyskomfort . Czuje tą przeszkodę gdy przelałam ślinę . Gdy jem czy pije to nie . Nie boli mnie to ale przeszkadza . Mam podrażnione gardło . Żółte z czerwonymi plamami . Jakby ranki . Zdjęcie :

W czasach koronawirusa nie wiem co mam z tym począć i jak sobie pomoc ????
Proszę o radę.
Witam.
W Pani przypadku należałoby wykonać badanie gardła dolnego oraz krtani.
Zapraszam do konsultacji laryngologicznej.
pozdrawiam