Pisze do Państwa, ponieważ już nie wiem co mam robić. zaczęło się od afty na podniebieniu, mój lekar

2 odpowiedzi
Pisze do Państwa, ponieważ już nie wiem co mam robić. zaczęło się od afty na podniebieniu, mój lekarz stwierdził że skoro mam na podniebieniu, mogę mieć też na przełyku i przepisał mi Fluconazole. Doszły bóle w okolicy lewego obojczyka, pod lewym żebrem, na wysokości klatki piersiowej i uczucie jakbym miała włosy na podniebieniu. Poszłam znowu do lekarza, uprosiłam skierowanie na badanie krwi, moczu, USG jamy brzusznej i tarczycy, EKG. Wyniki wyszły dobrze. Uprosiłam skierowanie na gastroskopie, ale mam dopiero ostatniego kwietnia. ból pod żebrami i ucisk z prawej strony się nasila, oraz uczucie włosów na podniebieniu. W między czasie poszłam do Gastrologa, myślałam, że mi coś poradzi. Niestety przepisał tylko Ircolon. Nie wiem gdzie iść i jakie badania wykonać, co mi może dolegać. Bardzo proszę o pomoc i radę co mogę zrobić. Boję się że to coś poważnego, mam dwójkę małych dzieci, a mój mąż zmarł na raka dwa lata temu. Jeszcze raz proszę o pomoc.
a zdjecie klatki piersiowej?Czy Pani jest z Wrocławia?

Moim zdaniem w Pani przypadku może być to zespół stresu pluszowego. Jeżeli wszystkie badania wyjdą dobrze proszę udać się do psychoterapeuty. Proszę się nie martwić i nie przewidywać przyszłość.