Po bieganiu pojawił się ostry ból w pośladku/pachwinie/częściowo w udzie, podejrzewałem zapalenie mi

2 odpowiedzi
Po bieganiu pojawił się ostry ból w pośladku/pachwinie/częściowo w udzie, podejrzewałem zapalenie mięśnia gruszkowatego, po tygodniowym odpoczynku i diclaclu ból w pośladku i udzie ustąpił natomiast utrzymywał się podczas próby chodzenia od połowy prącia poprzez mosznę w stronę odbytu, lekarz pierwszego kontaktu zbadał prostatę i nie stwierdził żadnego powiększenia/zapalenia, przepisał mi antybiotyk cipronex, biofenac oraz tiocolis, po dwóch dniach zauważyłem poprawę, zacząłem lekkie spacery 10-15 minut i chyba przesadziłem bo ostry ból wrócił, bardzo proszę o pomoc, chętnie umówię się na prywatną wizytę, okolice Jeleniej Góry. Dziękuję z góry.
Pana problem może, ale wcale nie musi pochodzić z prostaty. Może być równie dobrze związany z przepukliną... pachwinową, udową lub nawet zasłonową. Może pochodzić kręgosłupa, być pochodzenia korzeniowego..... i tak wiele można by jeszcze wymieniać.
Przede wszystkim należy dokładnie z Panem porozmawiać i Pana zbadać.

Bóle pośladka i uda raczej nie są typowe dla chorób urologicznych, myślę że powinien Pan zgłosić się do ortopedy/neurologa z powodu rwy. Równolegle proszę zgłosić się do urologa skoro ma Pan dolegliwości w obrębie genitalii, ale z Pana relacji najbardziej prawdopodobnya przyczyną wydaje się jednak schorzenie kręgosłupa/układu ruchu.