PO SMKERCI MEZA POZNALAM SAMOTNEGO OJCA Z SYNEM. JESTESMY RAZEM PONAD 4 LATA I NIE MIESZKAMY RAZEM

3 odpowiedzi
PO SMKERCI MEZA POZNALAM SAMOTNEGO OJCA Z SYNEM.
JESTESMY RAZEM PONAD 4 LATA I NIE MIESZKAMY RAZEM IZ SYN (16LAT) MIAL WYTYCZNE CO DO WSPOLNEGO ZAMIESZKANIA .
MYSLALAM ZE TRAFILAM NA IDEAL,ALE OSTATNIO PONAWILY SIE KLAMSTWA .Oglądanie porno to dla mnie normalne u mężczyzn ale partner zaczął to ukrywać i wmawiać mi że nie potrzebuje oglądać iż ja mu wystarczam.Kolejne kłamstwa pojawiały się odnośnie różnych aplikacji takie jak Instagram.Rowniez twierdził ze nie korzysta bo tam same ideały i to go obrzydza.....po czym widziałam ze jest tam zalogowany i ma profil iż obserwuje podobne tematy
Nie wiem co mam dalej myśleć o tych kłamstwach....życie seksualne nam się układa ale mam blokady a on tłumaczy ze bal mi się powiedzieć, tylko że wie iż jestem wyrozumiała i dla mnie to normalne .
Do posiadania aplikacji się nie przyznał.
Często wyłącza dźwięki i ma zabezpieczenia na telefonie ....
Mam 3 dzieci i wiele zmartwień i tak naprawdę nie jest mi potrzebne kolejne...
Nie wiem już co robić iż mój świętej pamięci mąż podobnie się zachowywał po czym okazało się że zdradzał mnie notorycznie .Nie chcę porównywać 2 różnych mężczyzn ale naprawdę nie wiem co o tym myśleć.
Z góry dziękuję za każdą wskazówkę i odpowiedź
Dzień dobry,

W sytuacji, którą Pani opisuje warto rozważyć terapię indywidualną lub par, która może pomóc w wielu różnych aspektach życia. Między innymi w zrozumieniu siebie, swoich potrzeb i pragnień, co prowadzi do poprawy jakości życia i zwiększenia poczucia szczęścia.

Pozdrawiam

Dzień dobry, sytuacja, która Pani opisuje jest złożona. Proszę rozważyć konsultacje psychologiczną dla siebie w pierwszej kolejności, aby poznać swoje emocje, potrzeby, pragnienia, czy też wartości jakimi się Pani kieruje w życiu. Jeśli jest taka możliwość porozmawiać również z mężem, aby on skierował się do psychologa. Skupienie się na sobie i swoich potrzebach i pragnieniach poprowadzi do zwiększenia jakości życia, ale również relacji z otoczeniem i bliskimi.
Witam Panią serdecznie,

bardzo mi przykto, że Pani partner nie spełnił Pani oczekiwań. Rozumiem, że jest Pani ciężko. Myślę, że ma Pani wiele nieadaptacyjnych schematów, które kierują Pani decyzjami życiowymi. Z pewnością terapia pomogłaby Pani zrozumieć siebie, swoje potrzeby i ograniczenia. Na początek polecam Pani książkę: Kobiety, które kochają za bardzo. Pozdrawiam i życzę wszstkiego najlepszego.