Po zabiegu torbieli wlosowej ,problemy

2 odpowiedzi
17 sierpnia mialem usuwaną torbiel pilonidalna ropna ,ogólnie czuje sie dobrze ,lecz pare dni temu zrobil sie krwiak ,ktory mi wyczyszczono i dano sączek do rany.
Czy to normalne , ze do dzisiaj dalej ropieje ?
Odczuwam rowniez nie trzymanie gazów i brudzące gazy ,czy to oznacza że coś mi uszkodzono? Denerwuje sie tym.
zazwyczaj rana po wycięciu torbieli pilonidalnej długo się goi, bardziej niepokojące są inne objawy które nie powinny wystąpić (nietrzymanie gazów itd). Proszę pilnie zgłosić do lekarza który operował, prawdopodobnie konieczna będzie także konsultacja proktologa - polecam w I lub III klinice chirurgii uj cm.

Witam, sama rana może wydzielać przez dłuższy okres czasu. Powinien Pan udać się do proktologa celem zbadania wydolności zwieraczy. Pozdrawiam