Pod koniec września moja pani doktor zaleciła mi Cyclodynon w celu złagodzenia skutków uciążliwego P

1 odpowiedzi
Pod koniec września moja pani doktor zaleciła mi Cyclodynon w celu złagodzenia skutków uciążliwego PMS. Dodam, że miesiączki mam dość nieregularne, leczę się również na niedoczynność tarczycy, ale mój okres nigdy nie trwał dłużej jak 6 dni.W grudniu miałam zabieg usunięcia ósemki, przyjmowałam środki przeciwbólowe, a później złapałam też przeziębienie. W tym samym czasie wystąpiła też miesiączka, która trwa już 12 dni. Dodam, że dwa pierwsze dni to było właściwie lekkie brązowe plamienie, trzeciego dnia pojawiła się krew, której nie było dużo. Obecnie krew nadal się pojawia, ale jest jej stosunkowo niewiele. Raczej jest to taka mieszanka śluzu, brązowej wydzieliny i krwi. Czy jest to powód do niepokoju? I co może być przyczyną takiej skąpej i przedłużonej miesiączki? Czy może powinnam odstawić Cyclodynon po takim okresie czasu?
Cyclodynon najprawdopodobniej nie jest przyczyną opisywanych przez Panią dolegliwości. Wymagać one moją jednakże dalszej diagnostyki z pogranicza ginekologii i endokrynologii, przede wszystkim w zakresie badań laboratoryjnych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.