Ponad 2 lata zostawiła mnie dziewczyna. Nie radziłem sobie z tym, więc zacząłem dużo pić i palić, po

2 odpowiedzi
Ponad 2 lata zostawiła mnie dziewczyna. Nie radziłem sobie z tym, więc zacząłem dużo pić i palić, po jakimś czasie okazało się, że mam refleks. Przez ponad pół roku miałem duże problemy z żółtkiem, mało jadłem i schudłam około 30kg. Do tego od kilkunastu lat mam nerwicę żołądka. Uznałem że ma dość takiego życia i chciałem sam siebie wykończyć, co dziennie się dołowałem i obwiniałem się, że to wszystko z mojej winy. Doprowadziłem się do takiego stanu że mój mózg zaczął wywoływać ból fizyczny. Do tego nie mam motywacji do niczego całymi dniami leżę w pokoju, gram w gry,słucham muzyki I oglądam filmy (gdyby nie to, to dawno bym zwariował). Czasami się zastanawiam czy ten ból fizyczny jest spowodowany moim stanem psychicznym czy faktycznie jest coś nie tak. Byłem raz u psychologa, ale jak zaczął wyciągać ze nie to wszystko, to miałem jeszcze większego doła i więcej nie poszedłem do psychologa. Do tego nie mam nikogo z kim bym mógł o tym porozmawiać, lub coś porobić żeby zająć umysł. Nie wiem już co mam robić i nie wiem czy jest sens, bo moje całe życie to koszmar, zawsze miałam pod górkę. Mam już tego dość, mój każdy dzień to koszmar, budzę się rano i chce żeby ten dzień się skończył.
Witam. Zachowania o których Pan pisze maja charakter destrukcyjny. To o czym Pan pisze brzmi tez dość depresyjne. Radziłabym jeszcze raz skorzystać z wizyty u psychologa, będącego za razem psychoterapeuta. Bywa tak, ze po wizycie człowiek czasem czyje się gorzej, co może być wynikiem „puszczania” mechanizmów obronnych. Najprawdopodobniej usłyszał Pan coś, co Pana ruszyło i być może psycholog trafił w sedno. Czasem bywa tak, ze na początku jest trudniej żeby później mogło być lepiej. Zycze powodzenia i odwagi w walce o siebie. Pozdrawiam, Angelika Urban

Dzień dobry
Proszę nie rezygnować z szukania pomocy, na początek proponuję wizytę u psychiatry, on powinien postawić diagnozę i w razie potzreby zaproponować leczenie farmakologiczne i psychoterapię.Pozdrawiam