Ponad 2 tyg temu miałam usuwany ząb górna czwórkę. Nie daje dolegliwości bólowych tylko jak nacisne

2 odpowiedzi
Ponad 2 tyg temu miałam usuwany ząb górna czwórkę. Nie daje dolegliwości bólowych tylko jak nacisne dziaslo albo wargę koło nosa to czuję rozpierajacy ból jak by miała mi się ta rana po usunięciu zęba otworzyć i wokoło zeby wypaść i czasem się czuje jak bym miała to dziaslo spuchnieta czy to jest normalne? Z góry dziękuję za odpowiedz
Dzień dobry, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym, być może będzie potrzebne zdjęcie RVG żeby sprawdzić stan zębodołu po ekstrakcji. Pozdrawiam dr Kręcisz

zębodół goi się około trzech miesięcy od czasu ekstrakcji więc może być to zupełnie normalny stan jednak żeby się upewnić zalecam kontakt z osobą która wykonywała zabieg usunięcia zęba