Potrzebuje porady . Zakochałam się i problem polega na tym , ze ciężko mi go odpuścić . On jest młod

3 odpowiedzi
Potrzebuje porady . Zakochałam się i problem polega na tym , ze ciężko mi go odpuścić . On jest młodszy , ja starsza , ale to związek bez przyszłości . On zaczął się z kimś spotykać i poinformował mnie o tym , twierdząc , ze nie może na mnie całe życie czekać , pytał się czy nie jestem zła , bo to dla niego ważne . Nie chce mnie stracić
I utrzymywać ze mną kontakt , bo jak twierdził jestem dla niego mimo wszystko wyjątkowa . Co mam zrobić ??? Nieraz próbowałam racjonalnie zakończyć tę znajomość , ale on mi nie daje . Męczę się z tym , bo pracujemy razem i mieszkamy obok siebie . Nie wiem w końcu , co powinnam o tym myśleć ? Bardzo proszę o poradę .Pozdrawiam .
Dzień dobry
Podała Pani mało informacji - dlaczego jest to związek bez przyszłości?Czy chodzi o różnicę wieku?
Jeśli nie ma szans na związek a jest Pani uczuciowo związana z tym mężczyzną to bedzie trudne przebywać blisko i nie frustrować się. Proponuję, żeby Pani skorzystała z wizyty u specjalisty aby bardziej szczegółowo omówić sytuację i możliwe rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Gałańczuk

Witam serdecznie,
Związek tworzą dwie osoby, które planują ze sobą być w najbliższym czasie, spędzać ze sobą czas wolny, wspierać się, planować przyszłość, szanować. Decyzję o rozstaniu podjął Pani partner, wiążąc się z inną partnerką. Pisze Pani, że Partner nie chce Pani stracić, ale z drugiej strony zadecydował o Waszym rozstaniu. I jakiej relacji oczekuje Pani były partner od Pani, będąc już w związku z inna kobieta ? Na koniec powiem, że związki z różnicą wieku świetnie funkcjonują pod warunkiem, że dla żadnego z partnerów nie jest to kłopotem.
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Jóźwik
Witam,
Obojgu Państwu na sobie zależy tylko widać że występują przeszkody. Razem pracujecie, Pani jest starsza i tutaj wiek nie powinien odgrywać roli, ale może Pani ma wyższe stanowisko pracy ? Na pewno zapytalabym się czy ma Pani męża ? I jakie jeszcze mogą występować przeszkody i co należy zrobić aby je usunąć. Co was wspólnie połączyło i jak obecnie jest między wami. Jeśli decyzja należy z Pani strony i nie daje nadziei mężczyźnie na bliski związek to proszę uszanować szczerość z jego strony i pozwolić mu na budowanie związku z kimś innym jeśli on nie może, a chciałby być z Panią. Proszę sobie przemyśleć i podjąć decyzję czy starać się o tego mężczyznę i wprowadzić zmiany w swoim życiu czy lepiej pójść swoją drogą. Im szybciej tym lepiej dla,Was obojga żeby nie spalić za sobą mostów.
Wszystkiego Dobrego i proszę pamiętać że z każdej sytuacji jest wyjście.