Potrzebuje w jakiejś wolnej chwili w tygodniu najlepiej od wtorku rozmowy psychologicznej bo ja już

6 odpowiedzi
Potrzebuje w jakiejś wolnej chwili w tygodniu najlepiej od wtorku rozmowy psychologicznej bo ja już psychicznie nie daje rady z toksycznymi rodzicami bardzo proszę o pomoc
Zapraszam serdecznie do zapisu na konsultację w Poznaniu, Koszalinie lub online. Pozdrawiam serdecznie, MB
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry! zapraszam na terapię online. pozdrawiam serdecznie. Ewa Mroczek
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 280 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Rozumiem, że obecna sytuacja z rodzicami jest dla Pana bardzo trudna i że czuje Pan, że potrzebuje wsparcia. To ważne, że potrafi Pan zauważyć, kiedy potrzebuje pomocy. Jeśli nie ma Pan możliwości spotkania się z terapeutą osobiście, warto rozważyć możliwość konsultacji online. Serdecznie zapraszam na spotkanie w Krakowie lub online.
Zapraszam z serca na rozmowę i po pomoc. Polecę również metody do samodzielnej pracy z bieżącymi emocjami, które z pewnością odgrywają kluczową rolę w Pani samopoczuciu. Pozdrawiam serdecznie!
Uważam, że wsparcie psychologiczne to bardzo dobry pomysł, pomoże poukładać myśli i zastanowić się nad rozwiązaniem. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, jeśli jesteś osobą studiującą, jest możliwość umówienia się na moim profilu na terapię skierowaną dla osób studiujących w niższej cenie - stacjonarnie w Poznaniu lub online.
Wszystkiego dobrego