Pozdrawiam serdecznie.Przyszły wyniki Pani Doktor z histopatologii.Mogę prosić o wyjaśnienie i rokow

1 odpowiedzi
Pozdrawiam serdecznie.Przyszły wyniki Pani Doktor z histopatologii.Mogę prosić o wyjaśnienie i rokowanie
Moja Mama ma 72 lata i Cea 3.20 i żelazo 40 .Rozpoznania z histopatologii z kolonoskopi brzmią następująco
1.Foci adenocarcinomatosi papillares G2.Brak dowodów inwazji wstepnica
2.obraz może odpowiadać adenoma tubulo-villosum LG (kątnica)
Bardzo proszę o przetłumaczenie i rokowanie
Z wyrazami szacunku .
Ad 1
Ognisko raka gruczołowego brodawkowego.
Ad 2
Gruczolak cewkowo-kosmkowy.

Pierwsza zmiana jest zmianą złośliwą, gruga to gruczolak, zmiana łagodna. Nie można wypowiedzieć się na temat rokowania, na postawie tylko tych informacji. Potrzeba znać także badania obrazowe, a także wynik badania całego preparatu po operacji.