Pracowałem trochę jako kierowca. Boję się podjąć nowa prace, gdyż wiem czego się obawiałem i jakie l

5 odpowiedzi
Pracowałem trochę jako kierowca. Boję się podjąć nowa prace, gdyż wiem czego się obawiałem i jakie lękimialem wykonując t@ pracę. Juz wiem czego będę się obawiał.
Niestety nie przedstawił Pan problemu. Czy boi się Pan innej pracy jako kierowca? Czy jakiejkolwiek pracy?
Jeżeli chodzi o lęk to warto ten temat poruszyć ze specjalistą, szczególnie jeżeli lęk nie pozwala podjąć nowej pracy. Psycholog pomoże ustalić źródło lęku oraz wypracować metody jak sobie z nim radzić.
Pozdrawiam serdecznie! Paweł Wencki Eunoia

Dzień dobry, rozumiem, że obawy związane z podjęciem nowej pracy, szczególnie w roli kierowcy, mogą być przytłaczające. Strach przed sytuacjami, które wcześniej były stresujące, jest zupełnie naturalny i wiele osób przechodzi przez podobne doświadczenia. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu nowej pracy to ważny krok, i dobrze, że o tym myślisz. Zasługujesz na to, by czuć się komfortowo w swoim życiu zawodowym.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 220 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, warto zgłosić się do specjalisty, aby dotrzeć do źródeł lęku, który w sposób istotny wpływa na życie i ogranicza Panu ważne aktywności. Istotne jest tutaj podjęcie pracy z metodami, które pozwolą Panu złagodzić lub nawet wyeliminować ten dyskomfort i blokady.
To normalne, że odczuwa Pan lęk przed nowymi wyzwaniami, zwłaszcza jeśli posiada Pan negatywne doświadczenia z poprzedniej pracy. Ważne jest, aby zidentyfikować konkretne obawy i spróbować zrozumieć, skąd się biorą. Proszę rozważyć techniki relaksacyjne, jak medytacja czy głębokie oddychanie, aby złagodzić ten lęk. Może Pan również prowadzić dziennik, w którym zapisze Pan swoje obawy i sposoby, w jakie może Pan je przezwyciężyć. Należy pamiętać, że każdy nowy początek to szansa na rozwój. Pozdrawiam
Dzień dobry. Wyobrażam sobie, że praca jako kierowca może wiązać się z odpowiedzialnością, kontaktem z ludźmi bądź jego brakiem czy długim pobytem poza domem. Pisze Pan, że wie czego się będzie obawiał co może wskazywać na to, że jest Pan świadomy swoich lękow i obaw, co jest dużym sukcesem. Praca, jeśli tylko jest taka możliwosć, warto by przynosila Panu, oprócz dochodów również satysfakcję i spełnienie. Może warto własnie przed kolejmym wyborem porozmawiać o tym ze specjalistą, który być może pomoże Panu wzmocnić Pana pewnosć siebie i równowagę. Życzę Panu powodzenia w podejmowaniu dalszych decyzji. Pozdrawiam.