prawdopodobnie problem z kwasem żołądkowym

1 odpowiedzi
witam od pół roku mam mase objawów i nikt nie jest wstanie mi pomóc , należą do nich bóle głowy , nudności , senność zmęczenie nasilające sie po posiłkach , problemy z pamiecia i koncentracją , zabuczenie łaknienia , niestrawność uczucie zalegającego jedzenia w układzie pokarmowym , bóle brzucha , (najczęściej pod lewym żebrem , częste odbijanie , nieregularny stolec najczęściej koloru żólteg lub czasami zielonego w dodatku strasznie cuchnący , osłabienie i zanik mięśni , wypadanie włosów , sucha skóra , utrata wagi okolo 9 kg, suche piekące oczy , bolące i wrażlie dziąsła.odwiedziłem juz tyle lekarzy przebadali mnie na wszystkie możliwe strony jakie sie chyba tylko da i nic nie wiadomo , nie przyjeli mnie nawet w 2 szpitalach bo stwierdzili ze nie maja powodu do zatrzymania mnie. z czasem szukana pomocy na internecie znalazł się chłopak który twierdził że moje objawy to brak kwasu żołądkowego i ze sam przerabiał to i poleicl mi zakwaszenie żoładka octem jabłkowym lub solą himalajska i czuje że to moze byc to bo na krótką chwile to mi pomagało moje objawy słabły czułem że w końcu jedzenie które spożywam dawało mi energi ale tylko na krótką chwile. bo sprawa wygladało tak ze moje objawy szybko się nasilały po czasie tak jak by moja błona śluzowa nie radziła sobie z kwasem solnym ale miałem gastroskopi gdzie lekarz twierdził ze stan mojego żołądka jest jak najbardziej wporządku że lekka przepuklina tylko i tyle i aktualnie sam już nie wiem co mam robić ten stan mnie wyniszcza nie przestaje chudnąć chodze cały czas niedożywiony lekki wysiłek fizyczny kończy sie tak silnym osłąbieniem żę drżą mi nogi i ręce i czuje ze zaraz zemdleje potrafiła mi nawet krew z nosa polecieć. dodam jeszcze że widze po sobie że jestem strasznie odwodniony i picie dużej ilosci wody pomaga mi wraca łaknienie lepiej się czuje oraz trawienie ale pić tej wody muszeprzynajmniej te 5 litrów dziennie żeby była lekka poprawa.był bym bardzowdzięczny za jakieś wskazówki bo już ledwo żyje ; (
Dzień dobry. Z tego co Pan pisze możemy mieć do czynienia z zespołem złego wchłaniania i niedoborami kalorycznymi, mikro- i makroelementów i witamin( chudnięciem, osłabienie, problemy ze skórą, rozkojarzenie itp.) Przyczyn jest wiele od dysbakteriozy, chorób zapalnych jelit, pasożytów, chorób trzustki, wątroby, dróg żółciowych. Myślę, że należy się Panu wizyta lekarska z solidnym zebraniem wywiadu, badaniem lekarskim i prawdopodobnie z badaniami dodatkowymi.