Problem po kolonoskopii

3 odpowiedzi
Witam.
Mam 22 lata. W poniedziałek wieczorem miałam przeprowadzaną kolonoskopie. Wynik badania dobry, nie stwierdzono nic niepokojącego. Badanie zniosłam dobrze, nie było żadnych problemów. Po badaniu czułam się dobrze, tak samo jak we wtorek, nie było żadnych dolegliwości. W środę czułam lekkie kłucie w lewym boku, jakieś 10 cm od pępka i około 1 cm nad kością biodrową (zstępnica?). W tym miejscu jest lekkie uwypuklenie. Przy uciskaniu pojawia się ten kłujący ból, tak samo jak gdy dłużej siedzę w jednej pozycji i wstaje lub zmieniam pozycje. W innych sytuacjach nie odczuwam tego bólu, nie jest on bardzo mocny ale jednak trochę dokuczliwy. Kolonoskopia to badanie po którym wiem, że mogą być różne dolegliwości dlatego nie zgłosiłam się już w środę do lekarza, chciałam poczekać czy to minie Dodam, że wypróżniam się normalnie, nie mam żadnych innych objawów. Co to może być i co zrobić?
witam, jelito po kolonoskopii musi się ponownie napełnić a jego praca unormować, proponuję poczekać, myślę, że dolegliwości przeminą. Pozdr. RK

Dzień dobry.
To uwypuklenie raczej nie ma nic wspólnego z kolonoskopie, oczywiście mogą być jakies dolegliwości po kolonoskopii ale nie uwypuklenie najprawdopodobnie w pachwinie.
Może to być przepuklina pachwinowa.
Z powazaniem
Dzień dobry. Czy nadal ma Pani te objawy?