Problem z limfa ,a zasluzylam na to bezmyslnoscia

1 odpowiedzi
Witam i prosze o konsultacje wynikow ,ktore sa jasne dla lekarza ogolnego, bo to on daje mi skierowania , niestety nie na hematologie. Latem lipiec 2015 zrobilam sobie sama miksture i ja sama sobie podalam domiesniowo na twarz , a podskorni na dlonie , lokcie . przed gwiazdka ta substancja sie ruszyla bo zaczelam lekko cwiczyc, stawac na glowie by ruszyc limfe. zaczelam brac bardzo gorace kapiele. To cos zaczelo pracowac. przemieszczalo sie w rozne partie ciala. po jakims czasie cala stwardnialam ,a nie mialam sily utrzymac 1 reka czajnika z woda 2 litrowa. po jakims czasie ta twardzina sie rozeszla. by sie wkomponowac w brzuch,jelita i wszystko co jest w brzuchu. . mam nieczynna jedna nerke- kamienie, wiec przestalam cwiczyc. substancja pouciskala mi wnetrznosci i . powchodzilo mi to rowniez w stawy i jakby i zrobily mi sie luzy . stawy strzelaja mi przy jakimkolwiek ruchu. duzo bym mogla jeszcze pisac. a teraz wyniki
WYNIKI BADANIA IMMUNOFLUOREESENCJI POZSRENIEJ
PRZECIWCIALA PRZECIWJADROWE DODATNI ; MIANO 1/640
PRZECIWCIALA PRZECIWPLAZMATYCZNE ;SLAD
SUBSTRAT-MOSAIC 1gG ; HEO-2/LIVER MONKEY
REAKCJA POZYTYWNA PRZY MIANIE 1/180 1/160 SLAD
REAKCJA POZYTYWNA PRZY MIANIE 1/320 I POWYZEJ DODATNI. euroimmun
RO-52 REKOMBINANT 2
SCL-70 16+
PM-SCL 100 1
PCNA 1
DS DNA 4
NUKLEOMOSOMY 2 HISTOINY 1
RIBOSOMAL-P-PROTEIN 1 AMA-M2 1
KONTROLA 96 +++

OB-9MMMM/H
RDW-15,5 H
KREW 250 ERY/UL
AZOTYNY DODATNI
LEUKOCYTY 500 LEU
osad
nablaki wielokatne pojedyncze
bakterie bardzo liczne
erytrocyty pojedyncze
leukocyty 10-15 w polu widzenia
glikose 114,6
mam aparat do pomiaru cisnienia i tym robie sobie uciski na konczyny
mialam okres ze zamarzaly mi nadgarstki a dlonie byly jeszcze cieple.skolei stopy i lydki do polowy zamarzaly mi razem.wezly chlonne przy uszach mam lekko powiekszone , ale zapychaja mi sie , wiec rozpycham je palcami , cos to daje ale tylko na chwile. ogolnie mam duzo zmian cialo mam luzne miesnie lydek jakby odchodza mi od kosci .ogolnie jestem wyniszczona w jednym miesiacu schudlam 6 kg na teraz waze 52/53 kg co jakis czas obserwuje zmiany .
Pani na bezrobociu stwierdzila ze tak sie zmienilam , ze moglaby powiedziec , ze to nie ja.
wyje na d soba
chcialam byc piekna a zrobilam sobie gnicie za zycia
jak rodzinnemu wspomnialam ze mam wstrzykniete cos co rozeszlo mi sie po organizmie
to stwierdzil ze mam isc do tego kto mi to zrobil
niestety w jego przypadku to jest wypalony od wielu lat a wiec
napisalam mu wyniki badan z przybyszweskiego jak tez jakie chce leki
uzyskalam w koncu kompromis ,ze dostalam co chcialam bez gadania
Elzbieta
trudno cokolwiek powiedzieć na podstawie tego opisu - myślę, że dobry lekarz rodzinny powinien coś na to wszystko poradzić... jeśli obecny lekarz nie podołał proszę zmienić lekarza rodzinnego...