problem z niedowagą

7 odpowiedzi
Witam,moim problemem jest przybranie na wadze, czy zajmuje się Pani również tego typu problemami i czy przed wizytą powinnam zrobić badania? Jeśli tak, to bardzo proszę podpowiedzieć jakie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Witam. Tak prowadzę. Należy wykonać podstawowe: morfologia, glukoza, Tsh i cholesterol. Jednak teraz przebywam na urlopie macierzyńskim a w pracy bede na poczatku 2017 r. Pozdrawiam Monika P-S

Dzień dobry!
Oczywiście, pomagam również pacjentom z niedowagą. Na wizytę umawiamy się telefonicznie, powiem jak należy przygotować się do wizyty. Podczas wywiadu na spotkaniu ustalamy jakie badania należy wykonać. Następnie w sprawie badań pozostajemy w kontakcie mailowym. Zazwyczaj umawiam się z pacjentami na przesłanie skanów wyników. Dietę zaczynam układać po ich otrzymaniu.
Pozdrawiam serdecznie.
Witam,
tak, badania są niezbędne, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy - muszę poznać więcej szczegółów żeby odpowiedzieć na to pytanie.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Tak, zajmuję się również tego typu problemami. Proszę zbadać morfologię, OB, glukozę na czczo, cholesterol (HDL i LDL), trójglicerydy, witaminę D (25OH), (witamina B12, Ferrytyna jeśli jest problem z włosami czy paznokciami), elektrolity, AST, ALT, TSH, Ft4, Ft3, anty TPO, anty TG, Trab, białko całkowite, GFR
Witam :) Oczywiście jestem w stanie pomóc w leczeniu niedowagi. Na temat koniecznych badań piszę na swojej stronie: dieta.rzeszow.pl/o-nas/. Zapraszam do wypełnienia formularza żywieniowego i skorzystania z moich usług online.
Tak, jak najbardziej.. zapraszam na konsultacje ???? Odnośnie badań, proszę zabrać ze sobą wszystkie wyniki badań, które ma Pani z ostatniego roku, a jeśli będę potrzebować coś dodatkowo to na konsultacji o tym Pani powiem. Pozdrawiam, Agnieszka
Witam serdecznie,
problem niedowagi wbrew pozorom jest dość częsty. Prowadzę wielu pacjentów, którzy mają ten problem i śmiało mogę powiedzieć, że efekty są bardzo dobre. Istotną rolę odgrywa powód niedowagi, ale przy chęci wyjścia z problemu nie powinno być z tym kłopotu. Przy niedowadze najważniejsze jest posiadanie aktualnych wyników morfologii krwi. Jeśli niedowaga jest podyktowana jakąś jednostką chorobą konieczna jest informacja z jakim problemem mamy do czynienia i najlepiej cała dokumentacja medyczna choroby.