problemu miedzyludzkie, kryzys w zyciu i inne sprawy-lekarz w ramach nfz

12 odpowiedzi
Szukam psychoterapeuta, terapeuta w lublinie w ramach nfz.Problemy miedzyludzkie, ,oraz depresja,nerwy,stres,.Nie potrafie porozumiec sie z ludzmi,przygnebienie, niesmialosc, inne sprawy.Poprostu nie umiem nawiazywac kontakty z ludzmi,jak utrzymuje kontakty to zrywaja sie te kontakty.Problemy po przejsciach w kryzysie w a yciu zyciu,w pracy,na warsztatach i nietylko.Przezycie ciezkie,krytyka u ludzi,klotnie w rodzinie .Chyba znalazl by sie ktos by doradzil,jak pomogl znalesc psychoterapeuta, terapeuta w lublinie w ramach nfz.A moze jest jakis lekarz tutaj ktory w ramach nfz przyjmuje ?
Witam Pana serdecznie. W Lublinie jest wiele miejsc, gdzie może Pan uzyskać pomoc psychologiczną w ramach Nfz. Należy się jednak liczyć z kolejką. Uważam, że warto poczekać, by przyjrzeć się swoim problemom i próbować je rozwiązywać. Ja osobiście mogę Panu polecić Poradnię Psychologiczną przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym przy ul. Abramowickiej 2. W celu zapisania się na wizytę należy mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Na skierowaniu powinna być informacja, że jest do [oradni Psychologicznej w celu objęcia leczeniem. Później trzeba tam podjechać i zapisać się osobiście lub zadzwonić na numer szpitala i przychodni i zapisać się telefonicznie.

Małgorzata Danielewicz

Witam,

Proszę wejść na stronę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakładce Sekcja Naukowa Psychoterapii znajdzie Pan listę terapeutów z Pana miasta.

#Adam Zawielak
#psychologpoznan
#psychoterapeutapoznan
Ponieważ pytanie trafiło do mnie, to na nie odpowiadam. Ja przyjmuję w Warszawie, a do tego wyłącznie prywatnie, zatem nie jestem właściwą adresatką, Jestem pewna, że w Lublinie istnieją placówki NFZowskie, które udzielają pomocy w problemach zawartych w pytaniu, tylko trzeba ich poszukać.
Witam.
Niestety nie potrafię pomóc, przyjmuję w Małopolsce.
pozdrawiam
Witam, w związku z Pani opisem swojej sytuacji zachęcam rzeczywiście do podjęcia psychoterapii. Niestety nie znam nikogo w Lublinie kto pracuje w ramach umowy z NFZ. Prywatnie polecam w tym mieście Agate Pietruczynik. Pozdrawiam - Krzysztof Pawłuszko
Witam ja przyjmuje w Gdańsku, proponuje wpisać w wyszukiwarce google psychoterapia Lublin. Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.
Witam, niestety nie mogę pomóc. Pozdrawiam
Witam niestety nie przyjmuję na nfz. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Justyna Wojciechowska
Witam,
Z treści listu wynika , że pomoc terapeutyczna oczekiwana jest w Lublinie i że ma być udzielana w ramach NFZ. Myślę , że dobrym rozwiązaniem jest kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego gdzie taka pomoc jest oferowana i jest bezpłatna. Pozdrawiam A.M.
Sugeruję poszukania pomocy psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego w Lublinie, takie poradnie świadczą usługi terapeutyczne w ramach nfz. Powodzenia
Witam:). Polecam skierować pierwsze kroki do Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie. Tam psychologowie z pewnością udzielą pierwszego wsparcia i pomogą znaleźć miejsce, gdzie można korzystać na dłużej z pomocy. DO Terapeuty ,który przyjmuje w ramach usług NFZ potrzebne jest skierowanie od lekarza, więc drogę trzeba rozpocząć zapewne od niego. Odczuwany dyskomfort paradoksalnie jest potrzebny, by ruszyć z miejsca ku zmianie. Gdyby kamyk w bucie nie uwierał i noga nie bolała, nie prowokowałoby to do wytrzepania kamyka z buta i zaniechania zranienia stopy->ból psychiczny także sygnalizuję potrzebę zmiany. Zachęcam do skorzystania z pomocy, która objęta jest dyskrecją.
Przykro mi, ale przyjmuję tylko Warszawa- Józefów k. Otwocka