Problemy żołądkowe

2 odpowiedzi
Mam rażący problem. Mianowicie mam częstą biegunkę, zaparcia i wzdęcia. Jednak moją największą zmorą są pocące się pośladki, dokładnie okolice odbytu. Mam stresującą pracę, cały dzień przesiaduje przed komputerem. Częste mokre plamy prześwitują i widać to na noszonych przeze mnie spodniach.
Na co dzień jem sporo nabiału, głównie sery i jogurty. W pracy jadam też sporo bananów i jabłek. Do tego piję soki 100%. Zauważyłem, że w domu nie mam już z tym problemu (sporadycznie zdarza się, w pracy natomiast codziennie). Czy może to być spowodowane nietolerancją na te produkty?
Dzień dobry.
Nie zrozumiałem czy ma Pan pocenie pośladków czy mokro jest okolica odbytu?
Jeśli sprawa dotyczy posladkow to razcej problemu medycznego nie ma i to zależy od fizjologii każdej osoby, natomiast jeśli problem dotyczy okolicy odbytu i brudzenie bielizny to jest problem, trzeba zobaczyć co to za problem.
Konieczna kontrola w Poradnii Proktologicznej, bez badania trudno Panu poradzić.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Z opisu nie wynika żeby miał Pan problem z nietrzymaniem stolca. Czy problemy występują także w chłodnych porach roku, czy przez cały rok. Może jest to tylko nadmierna potliwość tych okolic nasilona stresem i siedzącym trybem pracy.Proszę sprawdzić czy gdyby danego dnia w pracy nie siedziałby Pan przed komputerem to czy także wystąpiłby ten problem?