Przygotowuję się do ślubu, który jest zaplanowany na maj 2020 r. W obecnej sytuacji są nikłe szanse

2 odpowiedzi
Przygotowuję się do ślubu, który jest zaplanowany na maj 2020 r. W obecnej sytuacji są nikłe szanse że się odbędzie. Staram się radzić z tym jak najlepiej, jednak im bliżej terminu, wiem że będę musiała podjąć wspólną decyzję o jego odwołaniu lub przeniesieniu na inny termin. W związku z tym czuję ogromny lęk i przerażenie. Pojawiają mi się łzy w oczach gdy sobie o tym pomyślę, jestem cała roztrzęsiona. WIem, że stracę też moje pieniądze, które trudno było mi odłożyć. Czuję, że potrzebuję rozmowy ze specjalistą w tym temacie. Nie chcę zadręczać tematem narzeczonego ani najbliższych. W związku z tym nie mam z kim o tym porozmawiać i nikt nie jest w mojej sytuacji.
Co powinnam zrobić? Czy to już czas na poradę u specjalisty? Nigdy nie byłam u psychologa, nie wiem jak to wygląda i też mnie to stresuje.
Dzień Dobry, może warto porozmawiać z przyszłym mężem. Decydując się na małżeństwo będzie Pani miała codziennie do omówienia coś z mężem. Polecam rozmowę to najlepsze co prowadzi do kompromisu. W razie potrzeby zapraszam na konsultacje online. Pozdrawiam

Nie wiem, czy pocieszy to Panią, że pewnie jest sporo par w podobnej sytuacji, bo maj cieszy się "powodzeniem" u narzeczonych. Pisze Pani, że decyzja o zmianie daty, będzie wspólna. Może narzeczony też tak samo przeżywa ten trudny okres, a może przeciwnie - ma "męskie" spojrzenie: teraz ślubu nie da się (chyba) zorganizować, ale to tylko się przesunie. A może by trzymać się wyznaczonej daty, a przyjęcie zrobić w innym terminie. Z pewnością goście to są w stanie zrozumieć, i współczuć Państwu.
Zapraszam na Skype, gdyby chciała Pani porozmawiać.
Pozdrawiam serdecznie