przyrost bhcg

19 odpowiedzi
Witam serdecznie jestem w bardzo wczesnej ciąży w poniedzialek 3go kwietnia miałam wykonaną bête która wyniosła 248 U/l po dwóch dniach 5go kwitnia miała 596 a w dniu dzisiejszym 7go kwietnia 1130 czy taki przyrost jest prawidłowy? czy przy ostatnim badaniu ona jednak za mało przyrosła?
Witam. Poziom BHCG powinien podwajać się co ok 2-3 dni. Wzrosty stężenia kolejno ok 250, 600 i 1100 co 2 dni są jak najbardziej prawidłowe. Jeżeli nie ma Pani żadnych dolegliwości proponuję nie denerwować się, wykonać oznaczenia raz w tygodniu i ok 6-tygodnia ciąży udać się do ginekologa na badanie USG. Pozdrawiam.

przyrosty 100% co 48 godzin są prawidłowe, ostateczną weryfikacją jest badanie usg, które początkowo wykazuje obecność pęcherzyka ciążowego, potem również obecność zarodka z akcją serca
Przyrost jest prawidłowy. Nie ma sensu wykonywanie co chwilę badania bez wskazań.
Generalnie podwaja się co 24 h. Rozwiewa wątpliwości TVU.
Oczywiście przyrost jest prawiadłowy.
Witam, przyrost poziomu bHCG jest u Pani prawidłowy - podwaja się co drugi dzień. W nadchodzącym tygodniu proszę udać się na badanie USG celem potwierdzenia prawidłowego rozwoju ciąży w jamie macicy. Pozdrawiam
Nie należy aż tak się przywiązywać do wyników badań dodatkowych i nie traktować ich sakramentalnie. Wartości podane świadczą o bardzo wczesnej ciąży. Kłucie się może spowodować infekcję i wtedy wystąpi zagrożenie dla ciąży. Przyrost hormonu jest prawidłowy ale interpretacja jest dość skomplikowana. Proszę zaczekać 2-3 tyg po spodziewanym terminie miesiączki i wykonać badanie usg, skoro jest tak wysoki poziom niecierpliwości.
Myśle ze wszystko Oky trzeba wykonać Usg
Szanowna Pani, należy skorelować wyniki z obrazem usg - kluczowe !!! pzdr artu mazur kalisz
Szanowna Pani,
Przyrosty są prawidłowe. Nie widzę jednak powodu by tak bardzo to monitorować. Chyba, że o czymś nie wiem...
Z wyrazami szacunku,
CS
tak oczywiście - przyrosty są wzorowe
pozdrawiam
Ten przyrost jest jak najbardziej prawidłowy. Pozdrawiam i zachęcam do przyprowadzenia wszystkich niezbednych badań na tym etapie ciaży.
Moja rada? Proszę nie "prowadzić" ciążę w internecie. mam nadzieję, że zależy Pani aby ciąża była pod dobrą kontrolą. A więc...wybrany przez panią położnik, najlepiej od początku do porodu. Powodzenia
Szanowna Pani, wzrost Bhcg jest naturalnym czynnikiem. W razie jakichkolwiek wątpliwości proponuję wizytę u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam
Taki przyrost jest prawidłowy.
Szanowna Pani, Przyrost jest prawidłowy. Proszę umówić się do ginekologa aby potwierdzić wewnątrzmaciczne umiejscowienie ciąży. Pozdrawiam!
Przyrost jest fizjologiczny.W tym tygodniu powinno być już możliwe uwidocznienie ciąży w usg. Spokojnych świąt życzę
Na podstawie wyników, które Pani podała Bhcg przyrasta idealnie.
Witam
Przyrost jest prawidłowy.