Pytałem się dziewczyny czy traktuje mnie na poważnie a ona, że narazie łapie dystans jak mam to rozu

3 odpowiedzi
Pytałem się dziewczyny czy traktuje mnie na poważnie a ona, że narazie łapie dystans jak mam to rozumieć? To dobrze czy źle
Dzień dobry,
Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, w tym od kontekstu waszej relacji i komunikacji. Jeśli dziewczyna mówi, że "narazie łapie dystans," może to oznaczać wiele różnych rzeczy. Oto kilka możliwych interpretacji:

Rozważa swoje uczucia: Być może dziewczyna rozważa swoje uczucia wobec ciebie i potrzebuje czasu, aby zrozumieć, jak bardzo jest zainteresowana relacją. To może być pozytywny sygnał, ponieważ oznacza, że nie chce się zbyt pochopnie angażować emocjonalnie.

Potrzebuje więcej czasu: Może być tak, że potrzebuje więcej czasu na zbudowanie więzi i pewność, że jest gotowa na poważniejszy związek. To również może być postrzegane jako dobre, ponieważ oznacza, że jest ostrożna i nie chce się spieszyć.

Istnieje pewna niepewność: "Łapanie dystansu" może również oznaczać pewną niepewność w związku lub wobec ciebie. W takim przypadku warto otwarcie rozmawiać o swoich uczuciach i oczekiwaniach, aby wyjaśnić ewentualne nieporozumienia.

Oczekuje, że podejmiesz inicjatywę: Może być również tak, że dziewczyna chce zobaczyć, jakie kroki podejmiesz, czy wykażesz zainteresowanie i zaangażowanie w dalszy rozwój waszej relacji.

Aby zrozumieć, co dokładnie dziewczyna ma na myśli, najlepiej jest z nią otwarcie porozmawiać. Zapytaj ją, co oznacza dla niej "łapanie dystansu" i jakie są jej oczekiwania wobec waszej relacji. Ważne jest, abyście obaj mieli jasność co do swoich uczuć i oczekiwań, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień w przyszłości.
Pozdrawiam,
Sylwia Walendziewska
Zacisze Zmiany.

Dzień dobry, rzeczywiście "łapanie dystansu" można rozumieć na wiele sposobów, nie wiemy co to dla niej znaczy. Otwarte ujawnienie jej Twoich potrzeb i uczuć w waszej relacji może zapoczątkować wspólną wymianę waszych perspektyw na relację. Warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co dla Ciebie znaczy "traktowanie na poważnie" i jakie masz oczekiwania wobec waszego związku.
Pozdrawiam Jakub Muliński
Dzień dobry,
Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, w tym od kontekstu waszej relacji i komunikacji ale przede wszystkim też od czasu trwania Państwa relacji. Może więc być komunikatem, że „potrzebuje więcej czasu na zbudowanie więzi” albo, że „nie jest gotowa w tej chwili na poważniejszy związek” a może, że „nie chce się spieszyć z deklaracjami bo jest w niej jeszcze jakaś niepewność”. Aby zrozumieć, co dokładnie dziewczyna ma na myśli, najlepiej jest z nią otwarcie o tym porozmawiać, bo tylko ona może wyjaśnić Panu, co w tym komunikacie chce Panu przekazać.
Pozdrawiam, Sylwia Daniłowicz