Pytanie do tyczy wyrwanego zęba tzn wczoraj (piątek) miałem usunięcie zęba nr5 na dole do tej pory n

1 odpowiedzi
Pytanie do tyczy wyrwanego zęba tzn wczoraj (piątek) miałem usunięcie zęba nr5 na dole do tej pory nie zrobił mi się skrzep minęło 30 godzin. Dzisiaj odczuwam niewielki ból radzę sobie bez tabletek do tego biorę antybiotyk Clindamicin. Mam się obawiać suchodołu powinienem udać się do stomatologa(i taka dopiero w poniedziałek) czy poprostu czekać?
Wizyta u stomatologa będzie konieczna dopiero jeśli dolegliwości bólowe się nasilą, będzie konieczność przyjmowania leków przeciwbólowych. Umiarkowane dolegliwości bólowe są normalne po zabiegu ekstrakcji zęba