Raz na jakiś czas pojawiają mi się ataki, nie mogę uspokoić myśli, mam głowę ciężką, aż nie mogę zam

2 odpowiedzi
Raz na jakiś czas pojawiają mi się ataki, nie mogę uspokoić myśli, mam głowę ciężką, aż nie mogę zamknąć oczu bo jest tylko gorzej, mam też takie jakby zawroty głowy przy tym, czy to jest czymś normalnym ? Mam też dziwne wahania nastroju, raz jestem szczęśliwa, a raz myślę, że jestem tu nie potrzebna i nie widzę siebie na tym świecie. Jakbym była jakimś niepotrzebnym elementem. Nie wiem czym to jest spowodowane bo nie mam żadnych problemów ale od dziecka mam takie myśli. Przeszłam okaleczanie się, miałam wtedy 14 lat, wiem, że to było głupie chociaż nawet teraz w wieku 21 lat powracam do tych myśli, że wtedy czułam ulgę i trochę mi tego brakuje ale wiem, że nie mogę, nie chce żeby ktoś to zauważył. Nie chce się tak czuć, a nie wiem czym to jest spowodowane bo nie mam żadnych takich problemów.
Dzień dobry,

Opisane przez Panią objawy zdecydowanie NIE MIESZCZĄ się w ramach normalnych. Żeby lepiej zrozumieć co się dzieje i rozpocząć pracę nad pozytywną zmianą Pani zdrowia zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą, a następnie z psychologiem i psychoterapeutą.

Pozdrawiam i powiedzenia !

Dzień dobry, napisała Pani w swojej wypowiedzi, że nie chce się tak czuć i jest to bardzo ważny oraz wystarczający powód do tego, aby zgłosić się do specjalisty po odpowiednie wsparcie. Wyobrażam sobie, że opisane przez Panią objawy i stany emocjonalne muszą być dla Pani bardzo trudne, dlatego warto w tym momencie zadbać o siebie i zapisać na konsultację psychologiczną, która pomoże Pani w dotarciu do tego, co wpływa na Pani samopoczucie. Praca psychologiczna pomaga w identyfikowaniu i radzeniu sobie z tym, co zaburza nasze funkcjonowanie. Właściwy specjalista omówi z Panią również dalsze możliwe kroki działania i przedstawi swoje rekomendacje. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, AK