Röżne opinie czytałam na temat łąkotek.Jedni są zdania żeby szyc drudzy żeby usuwać bo szycie i tak

1 odpowiedzi
Röżne opinie czytałam na temat łąkotek.Jedni są zdania żeby szyc drudzy żeby usuwać bo szycie i tak strzeli w krótkim czasie.Ja miałam dość duże uszkodzenie łąkotki bocznej, räczka od wiadra z przemieszczeniem i została szyta trzema zszywkami. Konsultacje miałam z dwoma lekarzami .Jeden mówił, że szyć drugi usunąć.Zdecydowalam się jednak na szycie. Jak dbać o takie kolano w przyszłości żeby cieszyć się jak najdłużej "naprawionym" kolanem?Jestem nauczycielem przedszkola i wiadomo, że nie będę tylko patrzeć na te dzieci.Czy będę mogła np.klēkać,siadać po turecku itp.?Będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
w celu oceny aktualnego stanu kolana/łąkotki konieczne jest wykonanie badania USG tego kolana (ocena ruchomości łąkotki po szyciu) przeczytanie karty wypisowej ze szpitala z operacji łąkotki oraz badanie fizykalne kolana podczas konsultacji ortopedycznej