silny bol rak

4 odpowiedzi
mam silne bole rak pieka palce i dretwieja i kluja i palce robia sie sztywne i mam bole nog pod kolanami, lekarz rodzinny przypisal mi zastrzyki ketonal 50mg, tabletki powlekane nalgesin forte 550mg
Objawy mogą wskazywać na zespół cieśni kanału nadgarstków. Jeśli tabletki zapisane przez lekarza rodzinnego to dobrze. Jeśli nie ,to należy zgłosić się do reumatologa , który powinien zdiagnozować chorobę.Skuteczne są blokady do nadgarstka ze sterydu.. Najczęściej leki doustne a nawet zastrzyki domięśniowe nie pomagają.

Pozdrawiam Czesław Drozd

Dolegliwości które Pani zgłasza mogą być wynikiem zmian w kręgosłupie, ucisku nerwów na różnych poziomach, niedoborów pewnych substancji w organizmie i są też inne powody. Potrzebuje Pani badań diagnostycznych.
Zajmuję się leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego.
Pozdrawiam.
Z zasady nie powinno się łączyć dwóch różnych substancji czynnych z tej samej grupy leków choć w praktyce często się można spotkać z takim postępowaniem. Warto przy takim zestawie stosować lek zmniejszający ryzyko uszkodzenia żoładka np Polprazol 20mg 2x1