Srosowałem maść pimafucort, ponieważ miałem zmiany podobne do infekcji grzybiczej. Niestety maść nie

2 odpowiedzi
Srosowałem maść pimafucort, ponieważ miałem zmiany podobne do infekcji grzybiczej. Niestety maść nie pomogła, a zaszkodziła, zrobiły mi się rany na napletku i pod, z których wydostaje się wydzielina ropna. Byłem u urologa i kazał mi maczać penis w roztworze nadmanganianu potasu i przepisał kolejna masc. Jednak moje pytanie jest takie jak teraz mam to stosować kiedy nawet najmniejszy strumień wody sprawia ogromny bol i jedyne co mogę zrobić to wycieram wydzielinę ropną ręcznikiem papierowym. Te rany same się zagoją? Jeśli tak, to w jakim czasie?
Aby Panu pomóc, należałoby Pana "sprzęt" obejrzeć. Istnieje różnica, gdy wydzielina jest spod napletka oraz z cewki moczowej. Istnieje różnica, gdy napletek jest zsuwalny, oraz gdy nie jest. Ważne, czy został wykonany posiew ropy.
Jeśli jest to ropne zapalenie cewki moczowej, samo maczanie w roztworach oraz maści nie pomogą. Sugeruję te pytania zadać lekarzowi, który Pana badał. Traci Pan tutaj czas, gdyż niedoleczone lub źle leczone zapalenie cewki moczowej może mieć katastrofalny przebieg

Proszę Pana, jeżeli drugi urolog ma się wypowiadać na ten temat to również musi mieć szansę Pana zbadać i zobaczyć miejsce zmienione chorobowo. Być może trzeba włączyć antybiotyk, bez badania nie da się planować leczenia. Przeciwbólowo może Pan przyjąć narazie dostępne bez recepty leki przeciwbólowe.