Stres w pracy przyczyną problemów?

2 odpowiedzi
Witam serdecznie. Mam problemy z motywacja do zrobienia czegokolwiek, raczej robię rzeczy bo muszę - np. ide do pracy.Jestem caly czas zmęczona i senna, brak mi chęci do czegokolwiek. Rano budzę sie zdemotywowana, przygnębiona i zestresowana. Nie wiem po co zyje, nic mi się nie udaje, brak mi pewności siebie. Czy te objawy mogą miec związek ze stresem w pracy? Czuje ze lepiej byloby gdyby mnie nie bylo, w pracy nie czuje się doceniana.
Witam,
Objawy mogą mieć wiele przyczyn, które nakłądając się na siebie dają synergiczny efekt stanu depresyjnego. Natomiast w celu ustalenia przyczyn oraz leczenia konieczny jest kontakt indywidualny ze specjalistą. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Stres w pracy ma bardzo duży wpływ na nasze życie. Zachęcam do wizyty u specjalisty w celu dokładniejszej diagnozy. Po tych kilku zdaniach ciężko coś pomóc :( Warto zawalczyć o lepszą jakość życia, a właśnie do tego przydaje się psycholog .