Stulejka u dorosłej osoby

4 odpowiedzi
Witam , mam 26 lat i jestem z Zielonej Góry . Od 4 miesięcy mam problem ze stulejką . Na początku nie można było ściągnąć skóry z napletka w zwodzie. Próbowałem ćwiczyć i naciągać skórę , lecz to nie przyniosło pozytywnych efektów a wręcz przeciwnie. Chciałbym dostać tu poradę do jakiego lekarza mam sie udać ( do chirurga czy urologa) nie mam pojecia co robić , jest to dla mnie drażliwy temat. Słyszałem że takie zabiegi prywatnie są dość sporym wydatkiem . Może mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku gdzie sie udać i jak wyglada sam zabieg.
Koniecznie udać się do urologa,może jeszcze da się leczyć zachowawczo.

Proszę udać się do urologa. Jeżeli jest stulejka to wymaga leczenia operacyjnego.
Dzień dobry, proszę wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego do urologa, po konsultacji powinien pokierować do miejsca gzie można wykonać taki zabieg w ramach ubezpieczenia. Pozdrawiam
DERMED,Bona Dea,Ultramedica