Syn ma 10lat i odczówa bol za lewym kolanem ale tylko z rana , w ciagu dnia bol znika jednak syn nad

1 odpowiedzi
Syn ma 10lat i odczówa bol za lewym kolanem ale tylko z rana , w ciagu dnia bol znika jednak syn nadal lekko utyka. Po kilku dniach bol znika . Kiedy boli, bola tez palce u nog i u raczek. Sytuacja powtorzyla sie 2 miesiace pozniej wiec poszlismy do lekarza. Lekarz zbadala nozki , zrobila wywiad i powiedziala ze nalezy czekac na wizyte u reumatolog. Nie zrobila zadnych badan ani przeswietlen, a wizyta u reumatolog jest za 3-4miesiace, jestesmy na liscie oczekujacych. Czy natychmiastowa konsultacja ortopedyczna czy reumatologiczna przez internet bylaby wskazana w takiej sytuacji czy mozna poczekac do wizyty reumatolag?
Proponuję wykonać USG lewego kolana i/lub innych stawach w momencie kiedy one bolą i/lub puchną. Ponadto badania dodatkowe: morfologia z rozmazem, OB, CRP, borelioza klasy IgG i IgM metodą ELISA (test przesiewowy), RF, anty-CCP, ANA1, ANA2 i ANA3.
Z wynikami badań wizyta u reumatologa bez zbędnego zwlekania.
Sugeruję wizytę: Konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta) - 230 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.