Szanowni Państwo szukam pomocy dla mojej kuzynki która od prawie roku zmaga się z problemami skórnym

1 odpowiedzi
Szanowni Państwo szukam pomocy dla mojej kuzynki która od prawie roku zmaga się z problemami skórnymi stóp i rąk .choroba została określona jako wyprys.niestety leki które otrzymała nie pomagają zaczeły się nasilać objawy. W tej chwili doszły problemy z chodzeniem z powodu bólu stóp. Skóra rąk również nie wygląda dobrze i robią się pękające rany. Posiadam zdjęcia stóp i rąk oraz wyników badań. Kuzynka jest na granicy załamania jest osobą starszą 60 letnią i zrezygnowaną .bardzo cierpi i nie mogę w żaden sposób jej pomóc
Proszę o informację i pomoc .z wyrazami szacunku Monika Trojnar
Na jakiej podstawie choroba została określona jako wyprysk? Warto rozważyć wykonanie biopsji czyli wycinka skórnego który zostanie oceniony mikroskopowo przez lekarza histopatologa celem potwierdzenia rozpoznania.