szukam pomocy

5 odpowiedzi
Mam myśli samobójcze i znów okaleczam nie wiem czy to jest depresja czy lęk jestem na pograniczu szukam psycholog
Proszę poszukać dobrego psychiatry bądź psychoterapeuty w celu omówienia bieżących problemów, myśli samobójczych i samookaleczania. W jakich sytuacjach takie myśli i zachowania się pojawiają? Czy okaleczanie przynosi ulgę? Czy jakieś bliskie osoby są gotowe zaoferować wsparcie? Warto poszukać odpowiedzi na te pytania przed wizytą, a w przypadku gwałtownego pogorszenia nastroju i konkretnych planów samobójczych nie wahać się zgłosić na pogotowie.

bez względu na to co to jest, wymaga interwencji specjalisty
Zapraszam na konsultacje do mnie do gabinetu. Potrzebny jest dobry wywiad psychologiczny i konkretne działania. Zachęcam do nie odkładania tego na później, bo tu każda sekunda się liczy.
Witam,
z krótkiego opisu wnioskuję, że sytuacja zdrowotna jest poważna, pojawiają się myśli samobójcze i ponowne okaleczenia. Warto skonsultować się ze specjalistą, aby rozpoznać zgłaszane trudności i podjąć leczenie.
Na pewno na tym portalu znajdziesz odpowiednią pomoc.