Szukam psychologa mama 35 lat. Marek z tej strony. Boję się powiedzieć o co chodzi mi.

3 odpowiedzi
Szukam psychologa mama 35 lat. Marek z tej strony. Boję się powiedzieć o co chodzi mi.
Zapraszam serdecznie możliwe konsultacje online lub forma pierwszej konsultacji telefoniczna - często ułatwia to nawiązanie kontaktu i rozmowę o tematach wyjątkowo trudnych, czy wstydliwych dla pacjenta.
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - psycholog (pierwsza wizyta) - 125 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry Marku. Wiem jak wielka to odwaga stanąć w prawdzie ze sobą, ze swoimi lękami i obawami. Gratuluje Ci bo wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Jeśli potrzebujesz wsparcia i profesjonalnej pomocy napisz - porozmawiamy, zobaczymy czego potrzebujesz i jakie masz oczekiwania. Możliwe, że będę mogła Ci pomóc, a gdy okaże się, że problem wymaga dodatkowego wsparcia wspólnie go poszukamy :)
Dzień dobry,
Dziękuję za przesłanie zapytania i za odważenie się sięgnięcia po wsparcie (zdecydowanie nie należy to do łatwych rzeczy do zrobienia, a jest często pierwszym i potrzebnym krokiem do poprawy swojej sytuacji). Jeśli interesuje Cię rozmowa z psychologiem w formie online - to jak najbardziej zapraszam. Podczas pierwszej konsultacji przyjrzymy się wspólnie Twojej sytuacji i postaramy się ustalić dalsze możliwe kierunki działania. Jeśli interesują Cię wizyty stacjonarne to warto w tym wypadku w wyszukiwarce specjalistów znany lekarz po prostu wprowadzić interesującą Cię lokalizację i wybrać dostępnego specjalistę. Zarówno w przypadku wizyt online czy też stacjonarnych, psychologów obowiązuje tajemnica zawodowa, także żadne z powierzonych przez Ciebie informacji nie wyjdą poza ściany gabinetu psychologicznego. Gdybyś miał dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Karolina Etmańska
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna online - 170 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.