Toksokaroza

2 odpowiedzi
Mam wielki problem od 3 ;lat orykam sie z luszczyca to jest straszne atakuje moje nogi strasznie dlonie zmiany juz pojawiają sie na brzuchu a dokladnie luszczyca krostkowa zaczełem sie tym bardzo interesowac i wyczytałem ze podstawą leczenia jest odrobaczenie i odgrzybienie organizmu zrobiłem mikstrue na odrobaczenie organizmu z kiszonki i czosnku po zażyciu tego na drugi dzien mocny bool brzucha kucie i nagle nic ale od tego czasu czuje jak poruszają sie po mnie nicienie od nog az po glowe to jest chore szukam pomocy i nigdzie nie moge znaleść zaden lekarz nie chce mi zaufać a czuje ze z każdym dniem moj stan sie pogarsza zaznaczam ze czuje to juz 3 tydzień moj stan tez oceniam na slaby miałem robioną tylko toksokaroze i tylko wskaznik igg wykazal 3,5 do tego ujemny wysyłają mnie do psyhiatry a wiem ze z głową mam dobrze kompletnie nie wiem co robic wyczuwam koniec swojego zyciaa prosze o porady moim zdaniem moje leczenie bedzzie trwało długoo ale jak do tego dojśc nie mam pojęcia gdzie sie udać na badania oraz skierowania po leczenie ...
Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych to najlepszy ośrodek w Polsce z największym doświadczeniem właśnie w leczeniu chorób pasożytniczych. Mają też najlepsze możliwości diagnostyczne. Polecam skierowanie się tam, proponuję najpierw kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji o formalnościach. Ewentualnie może będzie potrzebne skierowanie z POZ. Drugi ośrodek, który polecam to Klinika Chorób Zakaźnych Dla Dorosłych Instytutu Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych w Warszawie.
Pozdrawiam, Aleksandra Michowicz.

Witam, proponuję zastosować ( po miksturze) leczenie farmakologiczne celem odrobaczenia: np. Zentel. Jednak powinno się powteirdzić obecność pasożytów w badaniu stolca na pasożyty. Leczenie łuszczycy aktualnie jest leczone z dobrymi efektami przez doświadczonych Dermatologów. Pozdarwiam AKluczewska