w 2018 poznałem bardzo miłą ładną dziewczyne-po jakimś czasie -wiedząc o tym że ona nikogo nie chce

3 odpowiedzi
w 2018 poznałem bardzo miłą ładną dziewczyne-po jakimś czasie -wiedząc o tym że ona nikogo nie chce ,ze chce być sama (ponieważ poprzedni chłopak ją zdradził i od tego czasu dziewczyna wrzuca wszystkich do jednego worka ) zacząłem do niej startować.numer telefonu do niej mialem tylko dzieki temu ze któregoś dnia do mnie sama zadzwoniła bo miala do mnie sprawe.zachowałe, sobie ten numer i od czasu do czasu zacząłem do niej pisac -głownie na dzien kobiet i święta.na jej urodziny czy imieniny nie pisalem do niej bo info o jej urodzinach czy imieninach mialem od jej babci, a ta dziewczyna czasami potrafi byc troche wybuchowa.
przyszedł taki moment ze nawet potrafilem podjechac do jej miejsca zamieszkania i zostawić kwiaty czy jakis mily prezent pod drzwiami.po jakims czasie zostalem zdemaskowany przez jej ojca.i zaprzestalem pozostawiania czegos pod drzwiami..ale nieraz potrafilem i potrafie do tej pory podjechac pod jej blok ( wiem o kt orej wraca do domu ) zeby ją zobaczyć,potrafie nawet poprzez poczte kwiatową wysłac jej kwiaty z milym liscikiem.na początku z tego co wiem to przyjmowała bez problemu ale przyszedł moment ze sie domysliła ze to ode mnie i przyjmowała z niechęcią kwiaty.nawet kiedys mi napisala ze mam jej nie wysyłac kwiatów ale ja dalej to robilem.miedzy czasie czesciej zacząłem do niej pisac mile smsy.tak z 3 razy w tygodniu.w pewnym momencie zablokowala mój numer,do tej pory podjezdzam pod jej blok ale nie mam odwagi widząć ja- do niej podejsc zagadac.niejednokrotnie nawet jej babcia jej ze jestem milym spokojnym facetem.zalezy mi na niej. tylko nie wiem jak do niej podejść zeby zagadac i sie z nią umowic a naprawde zalezy mi na niej.ma w sobie cos co przyciąga
Twoja sytuacja jest dość złożona i wymaga delikatnego podejścia, ponieważ twoje działania mogą być odbierane jako natarczywe. Dziewczyna, którą opisujesz, jasno zaznaczyła swoje granice, a ich nieprzestrzeganie może skutkować dalszym pogorszeniem relacji. Twoje intencje są dobre, ale niektóre z twoich działań, takie jak wysyłanie kwiatów mimo jej prośby, podjeżdżanie pod jej blok czy pisanie SMS-ów po zablokowaniu numeru, mogą być odbierane jako przekraczanie jej granic. Ważne jest, aby uszanować jej prośby i dać jej przestrzeń.
Ona wyraziła swoje pragnienie, by nie być kontaktowaną w pewien sposób. Szanując jej życzenia, pokazujesz, że jesteś w stanie respektować jej granice i decyzje.
Zrób krok w tył i daj jej czas na przemyślenie sytuacji. Przerwij wysyłanie kwiatów, pisanie SMS-ów i podjeżdżanie pod jej blok. Taka przerwa może dać jej przestrzeń na przemyślenie swojego stosunku do Ciebie.
Jeśli będziesz miał okazję do bezpośredniego spotkania, bądź szczery i otwarty. Wyjaśnij, że nie miałeś zamiaru jej niepokoić, ale po prostu chciałeś pokazać, że Ci zależy. Zapytaj, czy byłaby zainteresowana spotkaniem na neutralnym gruncie, gdzie moglibyście porozmawiać.
Bez względu na to, jak odpowie, zaakceptuj jej decyzję. Jeśli zgodzi się na spotkanie, pamiętaj, by być delikatnym i nie naciskać. Jeśli odmówi, uszanuj to i daj jej przestrzeń.
Pracuj nad swoją pewnością siebie i umiejętnościami społecznymi. Bycie atrakcyjnym partnerem to nie tylko kwestia fizyczna, ale także emocjonalna i intelektualna.
Twoje intencje są zrozumiałe, ale ważne jest, abyś szanował granice i uczucia drugiej osoby. Przerwanie obecnego sposobu kontaktu, otwarta komunikacja i skupienie się na własnym rozwoju mogą pomóc w zbudowaniu zdrowszej relacji. Jeśli dziewczyna zobaczy, że szanujesz jej granice i jesteś gotów na szczery dialog, może to stworzyć przestrzeń do nawiązania bardziej pozytywnej relacji w przyszłości.

Pozdrawiam

Rozumiem, że bardzo zależy Panu na tej dziewczynie, jednak sposób, w jaki próbuje Pan nawiązać kontakt, może być dla niej przytłaczający i odbierany jako naruszający jej przestrzeń osobistą. Jest to ważne, aby respektować jej uczucia i granice.

Skoro wyraźnie zaznaczyła, że nie chce otrzymywać kwiatow, kontynuowanie tego może powodować u niej dyskomfort. Również podjeżdżanie pod jej blok i obserwowanie jej może być postrzegane jako inwazyjne.
Dziewczyna wyraziła, że nie chce kontaktu, warto to uszanować.

Może to być dobra okazja do przemyślenia, dlaczego tak bardzo zależy Panu na tej konkretnej osobie i co mógłby Pan zrobić, aby stać się bardziej atrakcyjnym jako partner. Czasami warto porozmawiać z kimś o swoich uczuciach i sposobach radzenia sobie z odrzuceniem. Może to pomóc w lepszym zrozumieniu siebie i swoich potrzeb.

Wzajemny szacunek i zrozumienie są kluczowe w każdej relacji. Jeśli naprawdę zależy Panu na tej dziewczynie, najlepszym sposobem może być danie jej przestrzeni i szanowanie jej decyzji.
Twoja sytuacja jest bardzo delikatna i wymaga ostrożnego podejścia. Ważne jest, aby szanować granice i uczucia tej dziewczyny, zwłaszcza że wyraźnie dała do zrozumienia, że nie chce kontaktu. Oto kilka kroków, które mogą pomóc:

1. Zrozumienie i Szacunek dla Jej Granic
Przestań Wysyłać Prezenty i Wiadomości: Skoro powiedziała, że nie chce otrzymywać od Ciebie kwiatów i zablokowała Twój numer, oznacza to, że potrzebuje przestrzeni. Przestań wysyłać prezenty i wiadomości.
Unikaj Śledzenia Jej: Podjeżdżanie pod jej blok, aby ją zobaczyć, może być odbierane jako niepokojące i naruszające jej prywatność. Lepiej jest unikać takiego zachowania.
2. Refleksja nad Swoim Zachowaniem
Przemyśl Swoje Motywy: Zastanów się, dlaczego jesteś tak zdeterminowany, aby nawiązać z nią kontakt, mimo że wyraźnie zaznaczyła, że tego nie chce. Upewnij się, że Twoje działania są motywowane autentycznymi uczuciami, a nie obsesją czy pragnieniem kontroli.
!!!!! Poszukaj Wsparcia: Rozważ rozmowę z terapeutą, aby zrozumieć swoje emocje i uzyskać wsparcie w radzeniu sobie z odrzuceniem. !!!!!
3. Budowanie Zaufania
Stopniowe Podejście: Jeśli naprawdę chcesz nawiązać z nią kontakt, spróbuj to zrobić stopniowo i z poszanowaniem jej przestrzeni. Możesz na przykład próbować nawiązać kontakt przez wspólnych znajomych lub w neutralnych sytuacjach społecznych.
Bądź Uczciwy i Szczery: Jeśli uda Ci się porozmawiać z nią, bądź szczery co do swoich uczuć, ale także wyrażaj szacunek dla jej decyzji. Powiedz jej, że zależy Ci na jej szczęściu i że chcesz być jej przyjacielem, jeśli na to pozwoli.
4. Akceptacja Jej Decyzji
Szanuj Jej Wybory: Jeśli po próbie nawiązania kontaktu nadal będzie odrzucać Twoje próby, zaakceptuj to i szanuj jej decyzję. Ważne jest, aby zrozumieć, że każdy ma prawo do własnych granic i wyborów.
Rusz Dalej: Jeśli nie będzie chciała nawiązać kontaktu, zastanów się nad możliwością ruszenia dalej. Skup się na swoich zainteresowaniach, pasjach i możliwościach nawiązania relacji z kimś, kto będzie otwarty na Twoje uczucia.

Twoje intencje mogą być szczere, ale Twoje działania mogą być odbierane jako natrętne i naruszające prywatność