W jakim zajęciu można wykorzystać takie cechy jak: 1. wysoka świadomość otoczenia i obiektywne post

4 odpowiedzi
W jakim zajęciu można wykorzystać takie cechy jak:
1. wysoka świadomość otoczenia i obiektywne postrzeganie siebie i świata
2. podejmowanie decyzji obarczonych dużym kosztem, wymagających uważnego przemyślenia
3. zdolność do dostrzegania nieprzewidywalnych przez większość ludzi zdarzeń i konsekwencji
Pytanie do psychologa/coacha/doradcy zawodowego.
Psychoterapeuta, Psychiatra

To bardzo cenny wglad we wlasne zasoby i kompetencje. Warto poszerzyc rozwazania i udac sie na konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego i poddac sie badaniom wymiernymi narzedziami diagnostycznymi. Wybor zawodowej sciezki zyciowej w bardzo duzym stopniu wplywa na caloksztalt naszego funkcjonowania i satysfakcje zyciowa, wiec decyzje o wyborze sa niebagatelne. Konsultacja psychologiczna pod kątem poradniczym w zakresie wyboru kariery moglaby uporzadkowac spostrzezenia Badanego, oraz ustabilizowac wiedze i poczucie zawodowej tozsamosci oraz odkryc jeszcze inne zasoby i potencjal. Wymienione kompetencje, czy cechy moglby okazac sie przydatne w zawodach analitycznych, zarzadzaniu, kryminologii, medycynie, psychologii-zakres jest niezmiernie szeroki-dlatego sytucja, wedlug mnie-wymaga diagnostyki.
Dzień Dobry, proponuję wykonać jeden z testów psychologicznych np. WKP WIELOWYMIAROWY KWESTIONARIUSZ PREFERENCJI, który stosuje się w określaniu zainteresowań, upodobań i preferencji. Określenie ich pomoże sprecyzować stopień Pani mocnych stron w wartościach od 1 do 3 np. : językowych, matematyczno-logicznych, percepcyjno-technicznych, ruchowych, społecznych, biologicznych, muzycznych, interpersonalnych oraz styl poznawania. Na bazie uzyskanych wyników określa się kierunki kształcenia i proponuje zawody które najlepiej pasują do ścieżki kariery. Pozdrawiam Jolanta Suchłabowicz
Nie mam zastrzeżeń do wcześniej podanych propozycji. Dałbym jeszcze wszelkie role związane z konsultingiem - ogólnie biznesowym czy specyficznie w jakimś obszarze działania organizacji.

Generalnie do głosy przychodzi mi też jakiś rodzaj stratega, planisty, a więc kogoś na wysoki stanowisku - w firmie, armii, państwie / strukturach administracyjnych.