W lipcu rodze. Akurat wtedy wypadają wakacje w UK. A mój partner obiecał córce ktira mieszka z mamą

3 odpowiedzi
W lipcu rodze. Akurat wtedy wypadają wakacje w UK. A mój partner obiecał córce ktira mieszka z mamą że zabierze js na tydz na wakacje.... Czy to nie egoistyczne że zostawi kobietę przed porodem albo zaraz po sama z jeszcze 2 dzieci moich własnych....
Szanowna Pani,
trudno jest wysnuwać wnioski na podstawie relacji jednej ze stron. Rozumiem, że plany Pani partnera mogą być dla Pani nie do przyjęcia w sytuacji zbliżającego się terminu porodu. Z całą pewnością obojgu Państwu przydałaby się konsultacja z psychologiem. Najlepiej ze specjalistą od psychologii par. Warto zrozumieć nie tylko same zachowania, ale również emocje, które za nimi stoją.
Serdecznie pozdrawiam
Szymon Niemiec

Dzień dobry,
czy Pani rozmawiała na ten temat z partnerem? być może szczere ujawnienie własnych potrzeb pomogłoby Pani w zaspokojeniu własnych potrzeb, przy jednoczesnym ułożeniu planów wakacyjnych w taki sposób byście oboje Państwo byli zadowoleni?
Pozdrawiam,
Natalia Szymańska
Dzień dobry, z Pani pytania można wyczytać żal, rozczarowanie. Te uczucia są zrozumiałe; zapewne oczekiwała Pani od partnera wsparcia i obecności w okresie okołoporodowym. To zrozumiałe.
Jednak nie wiadomo, jak to rozmie Pani partner. Czy wie, że tego włąśnie Pani potrzebuje?
Czy może Pani w atmosferze spokojnej rozmowy przekazać mu to?
Być może uda Wam się ustalić jakieś rozwiązanie; ewentualnie możecie skorzstac z wizyty u specjalisty - psychoterapeuty. Pozdrawiam, Agnieszka Gałańczuk