W lutym miałam zabieg powiększenia piersi, implanty mentor 450cc. Wszystko było ok , najpierw w praw

3 odpowiedzi
W lutym miałam zabieg powiększenia piersi, implanty mentor 450cc. Wszystko było ok , najpierw w prawej piersi na dole od strony mostka pojawił mi się "efekt kapsla od frugo "odskakiwal przy ucisku, teraz oby d a implanty sa bardzo z zmarszczone od pach do środka mostka przez cały dół, widać to gołym okiem a w zmarszczenia można zmieścić plalec. Dlaczego tak się stało !??
Koniecznie proszę się skonsultować z chirurgiem, który Panią operował.
Pozdrawiam,
dr n.med. Joanna Jędrys

Trudno to oceniać, nie widząc Pani i nie znając techniki operacyjnej. Najlepiej zgłosić się do operatora.
Proszę skontaktować się z chirurgiem, który Panią operował. Im większy implant a pacjentka szczuplejsza, tym wyższa wyczuwalność implantu. Jeśli są wszczepione pod mięśnie piersiowe to w ich obszarze wyczuwalność jest mniejsza. Jeśli implanty są wszczepione pod gruczoły, wyczuwalność jest większa ale są jeszcze inne, poważne wady takiej sytuacji.