W marcu przed epidemia mialam rozpoczete leczenie kanałowe zeba 6 tki lewej u gory, potem mialam mie

1 odpowiedzi
W marcu przed epidemia mialam rozpoczete leczenie kanałowe zeba 6 tki lewej u gory, potem mialam miec kolejna wizyta i mialam miec skonczony zab, no ale wizyta zostala odwolana bo gabinet byl zamnkniety i dzwonilam wtedy to dentystka powiedziala ze nie powinno sie nic dziac ze da znac kiedy bedzie otwarty gabinet, cierpliwie czekalam , ale teraz nie wiem zastanawiam sie co robic, prze dwa miesiace bylo ok, a od wczoraj, zab niby mnie nie boli ale twarz z lewej strony jakby troche zeszczywniala i do ucha tak promieniuje to zesztywnienie. Wspomne jeszcze ze leczenie kanalowe bylo dlatego bo na zdjeciu wyszedl stan zapalny, wtedy mialam spuchnieta twarz i zazywalam antybiotyk, no i pozniej rozpoczela dentystaka leczenie kanalowe, w tym zebie kilka wizyt przepychala mi kanaly w zebie i na ostatniej miala konczyc, nie wiem co teraz bo ona nadal nie przyjmuje, niby mowila ze jakby sie cos dzialo to zeby dzwonic, ale jak trzeba znow bedzie robic zdjecie zeba , a u nas robi sie zdjecie w szpitalu, a teraz strach isc do szpitala, a moze to nie od zeba sama nie wiem, wpomne jeszcze ze ja raz na jakis czas mam chore zatoki, tzn mam przewlekle zapalenie zatok tak stwierdzil laryngolog. Prosze o porade.
Należy jak najszybciej dokończyć leczenie kanałowe - jeśli kanały nie są ostatecznie zdezynfekowane i wypełnione objawy infekcji okołokorzeniowej mogą się nasilać.