Wczoraj wieczorem dostalam paralizujacego,przeszywajacego bolu kregoslupa jak odkladalam polroczne n

1 odpowiedzi
Wczoraj wieczorem dostalam paralizujacego,przeszywajacego bolu kregoslupa jak odkladalam polroczne niemowle do wozka po karmieniu probowalam sie wyprostowac ale nie moglam z tego bolu az upadlam i nie moglam sie podniesc siedzialam na zgietych nogach i nie moglam sie ruszyc.potem wczolgalam sie na lozko,jak lezalam to mnie nie bolalo jak probowalam wstac to bol byl okropnie niemilosierny,do toalety musialam isc z pomoca meza bo inaczej bym upadla.potem troche przeszlo bolalo tylko przy chodzeniu i siadaniu.dzisiaj momentami tez odczuwam ogromny bol szczegolnie jak prubuje siadac,wstawac i sie schylac.wziecie dziecka na rece jest praktycznie niemozliwe,robie to z wielkim bolem.do lekarza chwilowo nie mam jak jechac bo maz w pracy a nie mam z kim zostawic dzieci.prosze o wstepna diagnoze co to moze byc i co przyniesie mi choc chwilowa ulge w cierpieniu.dodam ze karmie poersia.i nie wiem czy moge uzywac cos przeciwbolowego.z gory bardzo dziekuje za pomoc
Konieczne jest wykonanie rezonansu magnetycznego bolesnego odcinka kręgosłupa. Dalsze postępowanie w zależności od wyniku rezonansu. Jednocześnie konieczna jest wizyta u neurologa i reumatologa.
Sugeruję wizytę: Konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta) - 230 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.