Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników badań mojego 2 letniego syna. Leukocyty 19.6 ( norma 6

1 odpowiedzi
Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników badań mojego 2 letniego syna.
Leukocyty 19.6 ( norma 6-17)
Hematokryt 31.9 (norma 35-45)
MCH 25.5 (norma 27-34)
Płytki krwi 548 (norma 210-490)
RDW-CV 16,7 (norma 11-15)
PCT 0.53 (norma 0.16-0. 35)
Gran. Obojętnochłonne 11.68 ( norma 1.21-10.69)
CRP 35.58 ( norma 0-5)

Reszta w normie.

Dodam tylko ze dziecko nie jest przeziębione, nie ma kataru, kaszlu, gorączki, totalnie nic. Jest zdrowy. Przeziębiony był ostatni raz w połowie grudnia. Jedyne co teraz się dzieje to przebijają mu się 5. Bardzo proszę o pomoc bo dzisiejsze wyniki bardzo mnie zaniepokoiły
Dzień dobry,
interpretacja wyników badań powinna zawsze odbywać się w połączeniu z wywiadem i badaniem fizykalnym. Najkorzystniej dla syna byłoby zwrócić się do lekarza który zlecał badania- celem ich interpretacji.