Witam bardzo proszę o pomoc . Mam prawie 19 lat ostatnia miesiączka miałam 10.02.2019 w lutym sponi

1 odpowiedzi
Witam bardzo proszę o pomoc .
Mam prawie 19 lat ostatnia miesiączka miałam 10.02.2019 w lutym sponilo mi sie zaczęłam krwawic 24.02.2019 nawet bym nie przypuszczała ze mogę zajść w ciąże miałam ciężkie chwilę ostatnio duzo stresu nerwów wszystko sama nosiłam meble drzewo rabalam wrzucalam tone węgla itd. I właśnie w tym dniu wieczorem zaczęłam krwawic obstawiam max 7tydzien ciąży krawilam 2tygodnie miałam obfite krwawienie bolalu piersi i brzuch i nawet sie nie zorientowałam :( .. no bo zazwyczaj moje miesiączki sa bolesne zrobiłam tydzień temu test pozytywny wyszedł . Poszłam do ginekologa tydzień temu stwierdził poronienie kazał zrobić test lecz postanowiłam 07.03. Zrobić bete jako "7tydzien ciąży" mój wynik wyniósł 30,750 a powinien od 200 chyba a kobiety nie będące w ciąży poniżej 5 także juz nie rozumiem nic z tego czy ja moje maleństwo straciłam ? Dzisiaj byłam u ginekologa powiedział mi żebym za tydzień zrobiła bete powiedział mi tylko tyle że endometrium wynosi 1cm i nie rozumiem nic proszę o pomoc ..
Po poronieniu wynik beta-hcg nie spada od razu, a stopniowo stąd wynik mógł wskazywać jeszcze wartość odpowiadającą wczesnej ciąży. W takim przypadku należy powtórzyć badanie beta-hcg po kilku dniach. Powinna Pani zaobserwować jego istotny spadek.
Wysiłek fizyczny nie musiał być przyczyną poronienia.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.