Witam biorę lek Zevesin na pęcherz czy mogę przy tym leku brać też Urinal Pro

2 odpowiedzi
Witam biorę lek Zevesin na pęcherz czy mogę przy tym leku brać też Urinal Pro
Zevesin to lek stosowany w leczeniu dolegliwości pęcherza moczowego, a Urinal Pro to suplement diety ziołowy wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Zanim zdecydujesz się na jednoczesne stosowanie obu preparatów, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby upewnić się, że nie wystąpią żadne niepożądane interakcje między nimi.

Lekarz lub farmaceuta będą w stanie ocenić Twoją sytuację zdrowotną, aktualne leczenie oraz składniki obu preparatów i doradzić, czy mogą być bezpiecznie stosowane jednocześnie. Czasami pewne składniki lub działania preparatów mogą się wzajemnie potęgować lub osłabiać, co może wpływać na skuteczność leczenia lub prowadzić do niepożądanych efektów ubocznych. Dlatego zawsze ważne jest uzyskanie porady medycznej przed rozpoczęciem stosowania nowego leku lub suplementu diety, szczególnie gdy już przyjmujesz inne leki.

Dzień dobry.

Abstrahując od tego czy jest sens przyjmować oba te preparaty to nie ma przeciwwskazań.

Pozdrawiam,
Paweł Wołyniec