Witam Chciałbym się dowiedzieć czy to jest normalne iż mój napletek nie zsuwa się z całej objętoś

3 odpowiedzi
Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy to jest normalne iż mój napletek nie zsuwa się z całej objętości żołędzia mianowicie w czasie wzwodu od strony zewnętrznej (dalej od "jajek") widać całego żołędzie w okazałości ale niestety już z tyłu strona która w spoczynku leży na ciele jest przytrzymywana przez cienką "linkę" warstwę skóry (napletka) zrośnięta z żołędziem w okolicy ujścia cewki moczowej tą "linką" i ta część wydaje mi się iż nawet wytwarza ucisk lecz nie jakiś bolesny lecz odczuwalny

Adrian 22 lata

Pozdrawiam
Najprawdopodobniej jest to zbyt krótkie wędzidełko. Należy je poprawić drobną korektą chirurgiczną.

To jest wędzidełko. Czasem jest za krótkie i można to naprawić prostym zabiegiem urologicznym. Zapraszam na wizytę. W razie wskazań zrobimy zabieg.
Operacja wędzidełka może być drobnym zabiegiem lub plastyką wędzidełka - w zależności od Pana potrzeb, oczekiwań oraz możliwości