Witam Chciałbym się dowiedzieć jakie leki mógłbym zacząć stosować na przedłużenie stosunku bez żadn

1 odpowiedzi
Witam
Chciałbym się dowiedzieć jakie leki mógłbym zacząć stosować na przedłużenie stosunku bez żadnych skutków ubocznych dodam też tylko iż mam 23 lata i nie mam problemów z przedwczesnym wytryskiem aczkolwiek chciałbym cieszyć się stosunkiem dłużej niż 15min ze swoją partnerką oraz nie musieć przerywać w trakcie więc czy istnieją jakieś środki ktôre można stosować rekreacyjnie chociaz raz na jakiś czas ktore nie spowodują zaburzeń?
Warto wiedzieć, że 15 minut to norma, a nawet trochę powyżej przeciętnego czasu trwania stosunku. Przerywanie stosunku waginalnego i korzystanie z innych form stymulowania ciała i narządów płciowych jest również częścią seksu i się do niego wlicza, warto mieć to na uwadze :)
Natomiast rozumiem, że jest chęć i potrzeba dłuższego stosunku bez przerywania. Bez recepty można skorzystać z lubrykantów, które zawierają substancje chłodzące, które mogą przedłużyć stosunek. Jeśli stosujecie antykoncepcje mechaniczną, to warto wybrać lubrykant na bazie wody.