Witam, czy jest możliwość żeby preekuljat wydobywał się raz na dłuższy czas a nie za każdym razem po

1 odpowiedzi
Witam, czy jest możliwość żeby preekuljat wydobywał się raz na dłuższy czas a nie za każdym razem podczas większego podniecenia?
Nigdy nie zauważyłem tej substancji ale ostatnio byłem w stosunku(petting) z dziewczyną kiedy miała dni płodne i zastanawiam się czy jest szansa, że akurat tym razem się ona wydobyła, raczej nic nie zauważyłem ale też nie wiem w jakiej ilości on występuje i czy byłbym w stanie go zauważyć. Czy jest taka opcja? Czy jeżeli wydobyłby się po raz pierwszy to dostrzegłbym go?
Witam! Rozumiem, że interesuje się Pan możliwościami wydzielania preejakulatu (prekum) podczas podniecenia seksualnego.

Preejakulat, czyli wydzielina z męskiej cewki moczowej przed wytryskiem, może wystąpić zarówno w przypadku podniecenia seksualnego, jak i bez. Nie jest to jednak regułą, ponieważ nie wszystkie osoby produkują preejakulat, a ilość i częstotliwość jego wydzielania może się różnić.

Jeśli chodzi o obecność preejakulatu podczas stosunku, to istnieje możliwość, żeby się wydobył, nawet jeśli nie jest to regułą w przypadku Pana partnerki. Jednakże, w ilościach widocznych gołym okiem, może być trudno zauważyć preejakulat, ponieważ jest on często przeważającą ilością przez nasienie.

Ważne jest, żeby zachować ostrożność podczas stosunku, jeśli nie chce się prowadzić ryzyka nieplanowanej ciąży lub zakażenia chorobą przenoszoną drogą płciową. Warto rozważyć użycie prezerwatywy lub innych metod antykoncepcji, aby zminimalizować ryzyko.

Zawsze warto porozmawiać z partnerem na temat planowanego rodzaju antykoncepcji, jak również ulotek lub informacji odnośnie dostępności odpowiednich metod antykoncepcji u lokalnego lekarza lub specjalisty ds. zdrowia seksualnego. Jest to kluczowe, aby chronić zdrowie i uniknąć niechcianych dolegliwości.