Witam. Czy mogę pić napój na poprawe kondycji skóry z takim składem ?Ceramosides™ to technologia wyk

1 odpowiedzi
Witam. Czy mogę pić napój na poprawe kondycji skóry z takim składem ?Ceramosides™ to technologia wykorzystująca fitoceramidy z pszenicy, które budową przypominają elementy naszej skóry - mają bowiem strukturę molekularną podobną do ceramidów w barierze skóry. Aby zachować naturalnie gładką, zdrowo wyglądającą skórę oraz optymalny poziom jej nawilżenia, konieczne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu ceramidów w skórze.

BARIERA SKÓRY
Bariera skóry jest pierwszą linią obrony organizmu, która pomaga zatrzymać wilgoć i chronić ją przed agresorami zewnętrznymi, takimi jak

zanieczyszczenia. Ceramidy to lipidy w górnej warstwie skóry, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania bariery skórnej. Niska

temperatura i wilgotność mogą zmniejszać poziom ceramidów w skórze i osłabiać barierę skórną, przyczyniając się do utraty wody

i wysuszenia skóry, co może prowadzić do wzrostu widoczności zmarszczek.

Borówka brusznica to szwedzka superjagoda pełna wartościowych przeciwutleniaczy pomagających chronić przed wolnymi rodnikami, które mogą powodować przedwczesne starzenie się skóry.

Witamina C wspiera syntezę kolagenu w skórze. Kolagen jest jednym z głównych białek strukturalnych skóry i zaczyna zanikać już w okolicach 25. roku życia człowieka.

Witamina B3 wspomaga tworzenie się kolagenu i jest niezbędna dla zdrowej skóry.
Wszystkie składniki
Maltodextrin, Natural flavouring, Lingonberry extract (Vaccinium vitis-idaea L.), Acidity regulator (Citric acid), L-ascorbic acid, Wheat seed lipid powder (Ceramosides™), Sweetener (Steviol glycosides), Nicotinamide.
Karmię piersią 10 miesiąc
Nie jest to preparat przeznaczony dla kobiet karmiących i lepiej go unikac- jak również innych niesprawdzonych, wieloskładnikowych suplementów diety. Pogorszenie stanu skóry i włosów wiąże się z ustaniem działania hormonów ciążowych, które bardzo korzystnie działają na skórę i włosy oraz ze zmęczeniem, związanym z opieką nad niemowlakiem i karmieniem. Ponieważ podobne objawy moga wiązać się też z niedokrwistością lub okołoporodowym zapaleniem tarczycy, więc najlepiej jest zacząc od diagnostyki- sprawdzić takie parametry jak: morfologia, ferrytyna, żelazo, TSH i ft4.