Witam. Do 23-24 roku miałem sporo partnerek, następnie przez rok poważny związek i wszystko było ok

1 odpowiedzi
Witam. Do 23-24 roku miałem sporo partnerek, następnie przez rok poważny związek i wszystko było ok z sexem a wręcz świetnie. Następnie po zerwaniu partnerki ze mną miałem około 1,5 roku przerwy od stosunków. Od około 27 roku znów zacząłem się spotykać, umawiać. Pojawiły się nowe związki tylko pojawił się problem. Podniecam się bardzo łatwo i zbyt szybko dochodzę, czasem to aż parę pchnięć i już. Nie wiem jaka może być tego przyczyna? Na tle medycznym to prócz lekkiej nadwagi nie posiadam żadnych innych chorób a co do psychiki to ten związek roczny był dla mnie czymś ważnym ale raczej nie rozpaczałem tylko wykorzystałem czas na zabawę a z czasem pojawiły się nowe związki. Stresu w pracy też nie posiadam w życiu tak samo. Moje podejście do życia raczej nie wymaga odemnie stresów zato daje mi durzo radości. Sam choć wsumie jestem osobą nieśmiałą z początku poznawania innych osób zwłaszcza kobiet tak stwierdzam że mam więcej koleżanek i przyjaciółek niż kumpli. Tak więc nie wiem czy mój problem jest na tle medycznym czy psychologicznym. Jak z nim walczyć i gdzie się udać o pomoc
Krótki okres od osiągnięcia erekcji do wytrysku po długim okresie abstynencji seksualnej lub podczas seksu z nowymi partnerkami należy do normy. Prawdopodobnie po upływie czasu wszystko wróci do "starego porządku". Gdyby sytuacja się utrzymywała należałoby się zgłosić na konsultację w celu postawienia diagnozy.