Witam. Jestem 23 letnim mężczyzną, który przez głupotę ma problemy z erekcją, proszę o poradę. Sytua

1 odpowiedzi
Witam. Jestem 23 letnim mężczyzną, który przez głupotę ma problemy z erekcją, proszę o poradę. Sytuacja wygląda następująco: miesiąc temu podczas stosunku założyłem jeden jedyny raz źle dopasowaną prezerwatywę, za małą. Skończyłem leżąc na plecach, jednak prezerwatywa zbyt mocno uciskała dół członka i nastąpił "wytrysk wsteczny", chwilę po tym lekko bolało mnie podbrzusze, może to były nasieniowody. Następnie przez kilka dni miałem podwyższone libido i orgazmy bez wytrysku. Ostatecznie jednak libido bardzo spadło, wytryski są ale mniejsze i pojawiły się problemy z utrzymaniem erekcji. Dosłownie penis mi opada w najbardziej intymnych chwilach, a nigdy wcześniej nie miałem takich problemów, nie pomagają żadne zioła takie jak zeń szeń, tribulus i korzeń maca. Cierpię ja, partnerka i moja samoocena, przez brak czasu nie byłem jeszcze u urologa. Chcę dowiedzieć się co może być przyczyną zaistniałej sytuacji i jak naprawić tą dysfunkcję. Czytałem o podobnych problemach gdzie polecano farmakoterapię, elektrostymulację lub ostatecznie zabieg. Bardzo proszę o poradę co się wydarzyło, co zrobić w mojej sytuacji oraz z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Zastanawiam się, co podpowiada Panu zdrowy rozsądek... i nie chodzi o sytuację, która miała miejsce miesiąc temu w trakcie stosunku. Na Pana miejscu udałbym się do urologa, aby Pana zbadał.