Witam, jestem 6 dni po zabiegu plastyka wędzidełka napletka,z przez piec dni nosilem prącie zadarte

1 odpowiedzi
Witam, jestem 6 dni po zabiegu plastyka wędzidełka napletka,z przez piec dni nosilem prącie zadarte ku gorze, od pierwszego następnego dnia po zabiegu myje woda z szarym mydlem , potem osuszam , dezynfekuje steniseptem i stosuje neomycynę , ktora ciezko sie smaruje rane . No i zaklejam platerkiem na gorze . Od 7ego dnia maść z witaminą A. Lekarz mowil żeby natłuszczać - czy wystarczy natluszczanie mascia z witaminą A ? I czy ja wszystko dobrze robie ? Ze dzien po juz mylem szarym mydlem ? I co zrobic zeby napletek schodzil luźniej, bo teraz 10 minut musze to robic , podejmuje kilka prób, gdy pracie i żołądź jest najmniejsze jakie moze byc i niektóre proby są niemal bolesne, ale robie to powoli i sie udaje , jednak z dnia na dzien jest trudniej to zrobić. Moze moglbym czyms natluszczac żołądź i napletek zeby lepiej mi bylo ? Bo zoladz mam sucha bardzo . Jest 6 dni po zabiegu , masc witaminowa moze ta od jutra mi pomoze czy moge cos stosowac lepszego? Prosze o pomoc , bo jest mi bardzo ciężko psychicznie to znieść. Udaje mi się to zrobić, ale nie wjem nawet jak to ma byc naturalnie, tak luzni ma schodzić czy scislo ? Przy wzwodzie teraz watpie zeby sie udalo , nigdy sie nie udawało. Dopiero pierwszy raz w życiu zobaczyłem zoladz jak bylem u lekarza pierwszy raz . Mam 30 lat a myslalem ze mam stulejkę, okazało sie ze to wedzidelko i ze w stanie spoczynku da się odsunąć napletek. Ake mi sie wydaje ze teraz mam i stulejkę . Czy moze sie cos poprawić ba tym etapie?
Sugeruję porozmawiać z lekarzem ,który wykonywał zabieg. Musi to zobaczyć, ocenić i doradzić.